Birlikte Güzel Sunar: Haluk Levent, 7 Temmuz'da ODTÜ Vişnelik'te! Ankara konser biletleri Bukupon.com'da...

Haluk Levent, 7 Temmuz Pazar akşamı Atlantis Yapım organizasyonuyla ODTÜ Vişnelik sahnesinde Ankaralı sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak için Ankara Haluk Levent konseri biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

 

Haluk Levent

Haluk Levent, 26 Kasım 1968 tarihinde Adana'da dokuz çocuklu bir ailenin sekizinci çocuğu olarak dünyaya geldi. Üniversite eğitimini tamamlayamadan ticaret hayatına atıldı. Başarısız bir ticaret hayatından sonra Adana'dan ayrıldı ve yollara düştü. Birçok şehir gezip şarkı söyledi. 1992 yılında İstanbul'a gelerek çeşitli barlarda müzik ile uğraşmaya devam etti. 1993 yılında "Yollarda" adını verdiği ilk albümünü piyasaya sürdü. Albüm hiç beklenmedik bir şekilde rekor satışlara ulaştı. 

 

"ODTÜ M.D. Vişnelik Çim Amfi Hakkında: 
Ankara’nın en değerli konumlarından birinde şehrin en önemli açık hava mekanı ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik Çim Amfi yenilenmiş işletme yönetimi ve izleyicilerin beğenilerine yönelik olarak hazırlanan etkinlik ve konser takvimiyle Ankaralıları müzik ile buluşturmaktadır. Birbirinden ünlü sanatçıların konserleri, müzik festivalleri ve çeşitli sahne sanatlarına ev sahipliği yapan Vişnelik Çim Amfi, 6000 kişilik kapasitesiyle Ankara’nın en önemli etkinlik ve konser mekanlarının başında gelmektedir."