Fuckup Nights Vol. 25 etkinliği IF Performance Hall Ankara sahnesinde gerçekleşecek.

'Fuck up’  demek, faka basmak, çuvallamak, iş batırmak, özetle yaptığın her ne işse umulmadık bir şekilde  başarısız olmak demek. 

Hiç başlamadığın bir projede başarısız olma olasılığın %100.  Dolayısı ile bir işi yapmaya karar verip yola çıktığında, kaybedeceğin hiçbir şey yok.  Süper değil mi?

FuckUp Nights; başarısız olmuş girişim ve projelerin hikayelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir hareket.  Biz de bu küresel harekete katılıp,  girişimcilik ekosistemine bir katkı yapalım istedik. 

Bu kutlamaya katılmanızı, bu hareketin vereceği ilham ve motivasyon fırsatını yakalamanızı diliyoruz. 

Başarı hikayelerini çok dinledik. Bir de başarısızlık hikayelerini dinleyelim ve ilham alalım dedik. Ne de olsa, yapılan doğruyu tekrarlamanın tek bir yolu var. Yapılan yanlışı tekrarlamamanın ise binlerce heyecanlı ve farklı yolu! 

Neler Olacak?
Çoğunuzun tanıdığı, motivasyonel, konuşmacı, yazar, davranış bilimleri araştırmacısı Mehmet Auf moderatörlüğünde üç 'fuck up' tecrübesi yaşayan girişimci / iş insanı bizlerle deneyimlerini paylaşacak. Neden başarısız olduklarını, şimdiki akılları ile neyi farklı yapacaklarını 7 dakika içinde apaçık ortaya dökecekler.  Kendi kendilerine dökemezlerse, Mehmet Auf moderatörlüğünde, hepimiz  sorularımızla yardımcı olacağız.

Hep birlikte, yapılan yanlışlara alternatif, heyecanlı ve farklı yollar bulacağız ve başkalarının ‘fuck up’larından dersler çıkaracağız.
33%
31 Mayıs Cuma - 21:00
"Öfkeli Kalabalık" Konseri
  • IF Performance Hall Ankara
  • Son 20 Kupon

30,00 TL20,00 TL

38%
29 Mayıs Çarşamba - 14:00
"Küçük Prens" Müzikal Çocuk Oyunu
  • Ankara Devlet Tiyatrosu Akün Sahnesi
  • Son 99 Kupon

40,00 TL25,00 TL

40%
23 Mayıs Perşembe - 20:30
"O Kız Buraya Gelecek" Oyunu
  • Düş Kapanı Sanat Merkezi
  • Son 50 Kupon

25,00 TL15,00 TL