"Gömün Beni Çukura" şarkısıyla sevdiğimiz Eypio, 25 Haziran akşamı Ankaralı sevenleriyle buluşuyor. İndirimli biletler BuKupon.com'da...

Eypio Konseri Biletleri

Türkmen asıllı rap sanatçısı Abdurrahim Akça, bildiğimiz adıyla Eypio, 25 Haziran Salı akşamı Fabb's Cafe'de dinleyicisiyle buluşacak. Türkçe Rap dünyasının sevilen ismi Eypio'ya bu eşsiz gecede eşlik etmek için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan temin edebilirsiniz.

Rap dünyasına ilk Hollanda'da yabancı bir grupla 2002 yılında yapan Eypio, ilk albümü olan A.P.O.E.P'yi 2005 yılında yayınlamıştır. Daha sonraki 6 yıl boyunca Hollanda'daki çalışmalarına devam etmiş ve 2 albüm daha yayınlamıştır.

Türkiye'ye döndükten sonra dördüncü albümü olan "Underground" albümünü yayınlamıştır. Aynı yıl İstanbul'da kendisine ait olan Bol Wear isimli HipHop giyim mağazasını açarak, HipHop kültürüyle ilgili bir çok ürünü burada satışa sunmaktadır.

2013 yılında günümüzdeki ismi olan Eypio olarak mahlasını değiştirmiştir. Bu yeni ismiyle ilk olarak "Beton Duvar" adlı albümünü yayınlamıştır.

24 Aralık 2015 tarihinde Burak King ile birlikte yaptığı "Günah Benim" adlı single parçası 50 milyon izlenmeyi geçmiştir.

 

76%
20 Eylül Cuma - 18:00
Ay-Sa Ayak Sağlığı Merkezi'nde Lazer Epilasyon
  • AYSA, Ayak Sağlığı ve Medikal Ayak Bakımı
  • Son 99 Kupon

250,00 TL59,90 TL