• Mahşer-i Cümbüş Oyunu

Mahşer-i Cümbüş, Aralık ayında İstanbullu sevenleriyle buluşuyor! İstanbul tiyatro biletleri BuKupon.com'da...

Mahşer-i Cümbüş, Aralık ayında Trump Sahne'de İstanbullu sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak olmak için indirimli Mahşer-i Cümbüş Oyunu biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Mahşer-i Cümbüş belli bir senaryoya bağlı kalmadan, izleyicilerin seçtiği temalar üzerine doğaçlama kurgulanan gösteriyi seyircinin aktif katılımıyla destekliyor. Daha önce defalarca kez izlense bile her izleyişte farklı bir deneyim sunan Mahşer-i Cümbüş için indirimli biletlerinizi tükenmeden almanızı tavsiye ederiz.

Mahşer-i Cümbüş Oyunu

Mahşer-i Cümbüş, mayıs 2001'de Ankara Üniversitesi'nin Tiyatro bölümü öğrencileri tarafından kuruldu.Aynı yıl içinde Ankara'da doğaçlama tiyatronun bir türü olan "Tiyatro Sporu" Türkiye'de ilk kez seyirciyle buluşturdu.

2003 yılında İstanbul'a taşınan Mahşer-i Cümbüş, bundan sonraki faaliyetlerini İstanbul'da sürdürdü. Buna bağlı olarak başta Ankara ve İstanbul olmak üzere birçok ilde gösteri düzenledi. Mahşer-i Cümbüş, kısa sürede Türkiye'de Modern Doğaçlama Tiyatrosu'nun öncüsü haline geldi. Kuruluşlarının 5. yılında "Mahşer-i Cümbüş Hayalhanesi" adını verdikleri kendi sahnelerini açtılar. Bugüne kadar 200'den fazla Tiyatro Sporu, 300'den fazla ise Beyin Fırtınası gösterileri yaptılar. 

2007 yılında ise Türkiye'nin ilk doğaçlama şov programı olan "Anında Görüntü Show" ile televizyon ekranlarında yerini aldı.