Caz müziğin Türkiye'de akla ilk gelen ismi Fatih Erkoç, İstanbul'da dinleyicisiyle buluşuyor. İndirimli biletler Bukupon.com'da...

Fatih Erkoç Akustik Konseri

1971 yılında ‘Nihayet’ isimli albümünü çıkaran Erkoç, çok kısa bir dönem trombon sanatçısı olarak görev almıştır. İstanbul Gelişim Orkestrasıyla beraber yola çıkan Erkoç, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrasında da görev yapmıştır. 11 sene Norveç’te kalan sanatçı daha sonra Türkiye’ye kesin dönüş yapmıştır. Bu süreçte 1986-1989 yılları arasında iki defa birincilik kazanmıştır.

Bu yıllarda düzenlenen Kuşadası Altın Güvercin Şarkı yarışmasında ‘Sen ve Ben’ ile ‘Yol Verin A Dostlar’ adlı şarkılarıyla birincilik mutluluğunu yaşayan Fatih Erkoç daha sonra başarılı sanat hayatına devam etmiştir.

6 sene boyunca TRT caz ve hafif müzik orkestrasında solist ve tromboncu olarak görev yapan Erkoç, Eurovision şarkı yarışmasına da katılım sağlamıştır. Ayrıca TRT’de yayınlanan ‘Yankılar’ adlı müzik programını da sunmuştur.

2007 yılına gelindiğinde ‘Kör Randevu’ adlı albümüyle piyasada fark yaratan sanatçı daha sonra yeni şarkılarının da yer aldığı albümler çıkarmıştır. Tüm bu özellikleri nedeniyle Fatih Erkoç konseri için daha fazla beklemeden biletinizi alabilirsiniz. Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde caz müziğe doyarken aynı zamanda bukupon.com ayrıcalığı ile daha avantajlı bir bilet fiyatıyla karşılaşabilirsiniz.
31%
24 Ağustos Cumartesi - 22:30
90'lar Türkçe Pop Gecesi Dj Denden
  • IF Performance Hall Ataşehir
  • Son 40 Kupon

55,00 TL38,00 TL

42%
26 Eylül Perşembe - 20:30
Vay Sen Misin Ben Olan? Oyunu
  • Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
  • Son 99 Kupon

67,50 TL39,00 TL