Ünlü komedyen Sermiyan Midyat'ın tek kişilik stand - up gösterisi "Sermiyan Midnight" yoğun istek üzerine son gösterimleriyle seyirciyle buluşuyor. İndirimli biletler BuKupon.com'da...

Sermiyan Midnight Stand Up Gösterisi

1974 yılında Ankara'da dünyaya gelen Sermiyan Midyat, 1998 yılında Nöbetçi Tiyatro'nun sınavına girerej Ferhan Şensoy, Derya Baykal, Tuncel Kurtiz ve Rasim Öztekin gibi ünlü Orta Oyuncular sanatçılarından tiyatro eğitimi aldı.Daha sonrasında Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde akademitk eğitimini tamamladıve burada yönetmen yardımcısı ve oyuncu olarak görev aldı. 

İlk oyunu "9 Ay Son Gün"ü 2007 yılında yazıp yönetti. Daha sonra kendisini "Emret Komutanım" adlı diziyse hem oyuncu hem senarist olarak ekranlarda tanıdık. Senaryosu ve yönetimi yine kendisine ait olan Hükümet Kadın, 2 Ay Lav Yu filmlerini çekti.

Sermiyan Midyat, stand up gösterisinde genç yaşlarından itibaren bugüne kadar ferek oyunculuğa gerek hayata dair konuları kendine özgü, komedi diliyle anlattığı bu showunda seyircinin serüvene gülerek ortak olmasını sağlıyor.

Bu eğlenceli geceye ortak olmak için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.