"Umrumda Değil" şarkısına yaptığı cover çalışmasıyla gönlümüzde taht kuran Melek Mosso, 29 Haziran'da If Ataşehir'de. İndirimli biletler BuKupon.com'da...

Melek Mosso Konseri
 

Umrumda Değil şarkısına yaptığı cover çalışmasıyla geniş bir kitleye ulaşan Melek Mosso, If Performance Hall Ataşehir Sahnesi'nde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli geceye katılmak için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Şarkıcı ve besteci Melek Mosso, 9 yaşında bağlama çalmayı öğrenerek müzik hayatına ilk adımını atmıştır. Daha sonra Güzel Sanatlar Lisesi'nde öğrenimine devam eden Melek Mosso, bu dönemde de yan flüt çalarak aynı zamanda şarkı söylemeye devam etmiştir.

Adnan Menderes Üniversitesi'nde Müzik Öğretmenliği okumuş ve ünlü bir şarkı yarışmasında jüri özel ödülü almaya hak kazanmıştır. Sonrasında kendisini "O Ses Türkiye" yarışmasında ekranlarda izledik.

2018 yılında kendisine ait Youtube kanalında Yıldız Tilbe’ye ait ‘Vursalar Ölemem’ şarkısını coverladı ve bu parça yaklaşık 15 milyon kez dinlendi. 

Fenomen dizi Çukur’un dizi müziği “Hiç Işık Yok” şarkısıyla da dikkatleri üzerine çeken Melek Mosso, şarkıları yorumlama şekli, farklı tarzı ve ses tonuyla dikkat çekiyor. 
 

 

 

Tükendi
38%
28 Eylül - 26 Ekim
İkinci Bahar Oyunu
  • Torium, Bakırköy, Bakırköy, Mecidiyeköy
  • Son 0 Kupon

56,50 TL35,00 TL

30%
13 Ekim
Maşa ile Koca Ayı Çocuk Oyunu
  • Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
  • Son 99 Kupon

40,00 TL28,00 TL

31%
26 Ekim Cumartesi - 20:30
Açık Aile Oyunu
  • Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
  • Son 46 Kupon

56,50 TL39,00 TL