Mcyill Güzellik'te Lazer Epilasyon - Cilt Bakımı - Ameliyatsız Yüz Germe fırsatlarını kaçırmayın. Güzellik fırsatları Bukupon.com'da...

Mcyill Güzellik'te Lazer Epilasyon - Cilt Bakımı - Ameliyatsız Yüz Germe güzellik fırsatları için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

Mcyill Güzellik'te Lazer Epilasyon - Cilt Bakımı - Ameliyatsız Yüz Germe

Lifting ile Ameliyatsız Yüz Germe Uygulaması

Ciltteki kan dolaşımını hızlandırıp beslenmesini sağlayarak, cildin sarkmasını ve yaşlanmayı engeller.  Yüz kaslarınızı güçlendirici lifting uygulması ile sarkmış bölge eski görünümüne kavuşur. Cildin esnekliğini geri kazandırır ve cilde gerginlik verir. Cilt sağlıklı, genç, canlı ve parlak bir görünüme kavuşur. Yenilenen hücreleriniz sayesinde yaşlılığa karşı koyan bir uygulamadır. Kırışıklıklarda gözle görülür bir azalma sağlar.

Medical Cilt Bakımı Uygulaması (Yüz Germe Hediyeli):

- Yüz temizleme işlemi, yüzünüzü arındırarak ve rahatlatarak cilt bakım uygulamasına hazırlayan bir işlemdir.

- Yüz peelingi, cildinizi derinlemesine temizler, yeniler ve rahatlatır.

- Ozon buhar terapi, gözeneklerinizi açarak ve cildinizi yumuşatarak gözeneklerinizi siyah nokta ve yağlardan arındırmayı kolaylaştıran bir işlemdir.

- Siyah nokta, akne ve gözenek temizliği ile siyah noktalar ve yağlar derinlemesine temizlenir.

- Gözeneklerinizi sıkılaştıran tonik serum uygulaması

- Hassasiyet giderici ve dezenfekte edici yüksek frekans uygulaması

- Cilde uygun hücre yenileyici, tazeleyici maske uygulaması

- Yüz masajı ve liftiing ile ameliyatsız yüz germe uygulaması

Buz Lazer Epilasyon Uygulaması:

İstenmeyen tüylerin lazer ışınları yolu ile kalıcı ve sağlıklı bir şekilde yok edilmesi işlemidir. Ergenlik döneminden itibaren her yaştaki bireye uygulanabilen işlem, cildinize herhangi bir zarar vermeden yalnızca kıl kökünüzü hedef alır. Düzenli birkaç seans sonrasında (kıl yoğunluğu ve kalınlığına göre) ortalama 5 ile 9 seans arasında yüzde 90 oranında azalma görülür. Lazer epilasyon işlemi sırasında sinek ısırığı kadar acı hissedebilirsiniz, sonrasında acı hissi yaşamaz ve gündelik yaşamınıza hemen geri dönebilirsiniz. Buz lazer uygulamasında kullanılan buz başlık, ısıyı azaltarak acıyı daha da az hissetmenizi sağlar. Soprano lazer ise en iyi teknoloji ve acısız bir yöntemdir. Lazer epilasyon uygulamasından 1 ay önce ağda, epilatör, cımbız gibi kılı kökünden alan işlemlerin uygulanması durdurulmalıdır. İlk seanslarda ortama 1 ile 2 ay arasında lazer epilasyon işlemi uygulanmalıdır, sonraki aylarda seans aralıkları artabilir. İşlem sonrasında ciltte hafif kızarıklık görülebilir, yarım saat içinde cildiniz normale dönecek ve herhangi bir leke kalmayacaktır. Lazer epilasyon işlemi sonrasında ilk 24 saat içinde bölgeye çok sıcak su değmemesi ve epilasyon yapılan bölge güneşe çıkacak ise güneş kremi sürülmelidir. Uygulamadan sonraki 3 gün içersinde bölgedeki kıllar kendiliğinden kolayca dökülecektir.

31%
05 Ekim, 08 Ekim
Metin - Kemal Kahraman Konseri
  • Bakırköy, Kozyatağı
  • Son 99 Kupon

56,50 TL39,00 TL

39%
02 Ekim Çarşamba - 20:30
Bavul Oyunu
  • Caddebostan Kültür Merkezi
  • Son 98 Kupon

56,00 TL34,00 TL