• Astrolog Nuray Taşıyan ile 2018'e Dair Gelecek Öngörü-Danışmanlık

Astrolojiyle kendinizi keşfedin!

Gelecek Öngörü ve Danışmanlık

Gezegenlerin konumları sürekli değişir ve konumları değiştikçe de bu sizin hayatınıza yansır, etkiler. Bu yansımaları düzenli olarak takip ederek, gerekli önlemleri alır, şanslı günlerin avantajlarından faydalanabiliriz.

2018 yılında bizi neler bekliyor, gökyüzünün önemli olayları neler olacak, hangi burç, hangi karakter nasıl etkilenecek merak ediyor musunuz?

İşte bu sebeple kendinize özel yorum talep edebilirsiniz.

Yorumda:

  • Aşk, para, sağlık, iş gibi konularda gezegenlerin konumu ve etkileri
  • Hangi günlere dikkat etmeniz gerekir ?
  • Avantajlı günler
  • Olumsuz günler gibi gezegenlerin konumlarının sizin - dolayısı ile de hayatınızın - üzerindeki etkileri anlatılacaktır.
  • Görüşmeler minimum 20 dakika ve civarı sürmektedir.

 

Sinastri (uyum ve ilişki analizi)

Bu çalışmada, öncelikle hem sizin hem de partnerinizin (eşiniz, sevgiliniz, çocuğunuz, ortağınız vb) doğum haritalarınızı genel hatlarıyla değerlendiriyorum. Nelerden hoşlanırsınız, partneriniz nelerden hoşlanır, zaaflarınız nedir, duygusal-zihinsel-seksüel potansiyelleriniz vb ayrıntılara değiniyorum. Bir sonraki adımda iki doğum haritasını karşılaştırıyorum. Gezegenleriniz arasındaki açıları ve ev yerleşimlerini yorumluyorum böylece birbirinizi nasıl etkilediğiniz, hangi konularda uyumlu ya da uyumsuz olduğunuz ve kalıcılığı uzun süreli olup olmadığı üzerine ayrıntılara değiniyorum.