Tan Taşçı - Yıldız Tilbe, İzmirli sevenleriyle Jolly Joker Alaçatı'da buluşmaya hazırlanıyor. Alaçatı Jolly Joker konser biletleri BuKupon.com'da...

Tan Taşçı, Jolly Joker Alaçatı'da İzmirli sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak olmak için Tan Taşçı - Yıldız Tilbe Konseri biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

 

Tan Taşçı - Yıldız Tilbe Konseri

Tan Taşçı

Tan Taşçı, 1981 yılında doğdu. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera ve Şan Bölümü'nden mezun oldu. Sanat müziği ve halk müziği korolarında, aynı zamanda Devlet Operası'nda görev aldı. Öğrencilik yıllarında çeşitli gece kulüplerinde de sahne alan Tan Taşçı, 2005 yılında 11 parçadan oluşan "Rica ederim" isimli ilk albümünü çıkardı. Albümdeki 4 şarkıya çektiği klipleri ile kendisinden oldukça söz ettirmeyi başardı.

Yıldız Tilbe

1966 yılında İzmir'de doğan Yıldız Tilbe, liseyi yarıda bırakıp evlendikten sonra geçimini sağlamak için düğün salonlarında şarkı söyleyerek kariyerine başlamıştır. Bir gece sahne aldığında Sezen Aksu ile tanışmasıyla hayatının dönüm noktasını yaşamış ve İstanbul'a gelerek Sezen Aksu'nın vokalistliğini yapmıştır.

İstanbul'da bir süre sahne aldıktan sonra Aydın Oskay ile çalışarak hepimizin gönüllerinde taht kuran "Delikanlım" isimli şaarkısıyla piyasaya iddialı bir giriş yapmıştır. İlk klibini de Cenk Torun ile bu şarkıya çekmiştir. Yaşadığı her kötü olaydan bir ders çıkarttığını ve müzikle ilgili olan her şeyin kendisine büyük mutluluk verdiğini söyleyen Yıldız, hedefinin ileride de işini iyi yapan bir sanatçı olmak olduğunu ve ömrünün yettiği yere kadar da müzik yapacağını belirtiyor. Tarkan ve Deniz Seki gibi pek çok ünlü şarkıcıya şarkı sözleri veren Tilbe, müzik piyasasının üst sıralarında olmasına rağmen, bir şekilde "farklı" durmayı başararak kendine özgü bir yer ve denge tutturmuş durumda.

Bu farklı tavrını, sahnede enerjisiyle bize yansıtan Yıldız Tilbe'ye konserinde eşlik etmek için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.