İzmir’in ilk tema festivali Shake It İzmir, yeni konsepti ile 20-21 Nisan 2019 da kapılarını Parc Ceremonie Güzelbahçe’de açmaya hazırlanıyor.

Servisler Cumartesi ve Pazar günü saat 14:00 ve 20:00 arası her saat başı Üçkuyular İskele ve Fahrettin Altay Metro durağından kalkacaktır.

4example Creative Agency, 2018 yılı içerisinde İzmir’in ilk kokteyl festivali İzmir Cocktail Fest ve ilk tema festivali Shake It İzmir ile festival severleri bir araya getirdi. 27-28 Ekim 2018’de gerçekleşen Shake It İzmir “Harmony of Mixology” teması ile kokteyl ve gastronominin mükemmel uyumunu yepyeni tatlarla birleştirerek festival dünyasına farklı bir bakış açısı getirdi.

2 gün boyunca en iyi mekanların bir araya geldiği ve Abdullah İnal, Evrencan Gündüz, Aslı Köse, Tezgah, Deniz Kabu gibi isimlerin sahne performanslarıyla eğlencenin zirve yaptığı organizasyonda katılımcılar, festival pazarı, farklı oyun ve eğlence konseptleri, söyleşiler ve sürpriz konukları ile muhteşem bir hafta sonuna şahitlik ettiler. 

Shake It İzmir 2019 şaşırtmaya ve festival anlayışına yenilikler getirmeye devam ediyor. Usta miksolojistler ve şefler eşliğinde yapılan workshoplarla bu renkli dünyayı keşfederken müdavimi olduğunuz mekanların festivale özel kokteyllerini deneyimleme fırsatı bulacaksınız. Müzik performansları, oyunlar, söyleşiler ve daha fazlası ile doğayla iç içe bir festival alanında harika bir haftasonu için katılımcılarını bekliyor. 

Bilete Dahil Olan Hizmetler:
- Ücretsiz Shuttle
- Otopark
- Gün Boyu Müzik Performansları
- Oyunlar / Aktiviteler
- Yarışmalar / Sürpriz Hediyeler
- Söyleşiler

Katılımcı Mekanlar:
- Bar Improvement
- Studio House
- Start Drinks and Networking
- Buenas
- Pub Locale
- Apotheke(Eskişehir)
- Dudes (Eskişehir)
- Churchill (Bodrum)
- Deli Memet (Akyaka)

Müzik Performansları:

20 Nisan Cumartesi:
- Hey! Douglas
- Ozbi feat. Gülce Duru
- Ogün Haksever
- Batıkan Abız
- Fondip
- AnalogDisko

21 Nisan Pazar:
- Can Bonomo
- Kaan Düzarat
- Aydok Moralıoğlu
- Ibis Maria
- Damla Tek
- AnalogDisko

Etkinlik & Oyun:
- Pub Story