Fullmoon Sound & Music 4. yıl dönümünde geleneksel Kübana Gazinosu etkinliği ile kutlanmaya hazırlanıyor.

2015’ten bu yana #parayladeğiltapla mottosu ile 20 etkinliğe imza atan Fullmoon sound & music 4. Yaşını herkese açık etkinliği ile 26 Nisan Kübana gazinosunda kutluyor.

Yerel müzisyenlere sahne imkanı verip bu müzisyenlerin tanıtılmasını amaç edinen Fullmoon etkinlikleri, bir çok yerel sanatçının performanslarını video klip haline getirerek YouTube kanalında siz müzikseverlere sunuyor.

Fullmoon sahnesinde kimler var?

Ayanbeyan
Fusion türünde deneysel ve alternatif müziğin İzmirli Silahşorları
2012 yılında Kenan Arat tarafından doğaçlama projesi olarak kurulan ve ''Muhabbetimizi anlamlandırdığımız bir an ve algıda, içimizden ne geçiyorsa bunu dinleyiciye ayanbeyan serbest bırakıyoruz.'' diyen Ayanbeyan ekibi yıllar sonra tekrar Fullmoon'da sevenleri ile buluşuyor.

Yasak Helva
Müzikal geçmişlerinde death metal, pop rock, arabesk, Türk halk müziği, caz, grunge gibi apayrı müzik türlerini icra etmiş 3 müzisyenden oluşan Yasak Helva, yaptıkları müziği “elektrik folk” ya da “progressive folk” olarak adlandırıyor.
Elektro-akustik cümbüş, bas ve davul enstrümanlarını kullanan Yasak Helva, repertuarında Anadolu, Balkanlar, Ortadoğu, Kafkasya gibi bölgelerden halk ezgilerine yer verirken, zaman zaman caz ve rock dünyasının klasiklerine de göndermeler yapıyor.

Kutay Koçkar
Greentonic grubundan hatırladığımız daha önceleri Fullmoon kapsamında "Olmamış gibi", "Şaşkın Balık" gibi dillerimize pelesenk olan besteleri ile sanatçı uzun bir aranın ardından İzmirli sevenleri ile Fullmoon sahnesinde buluşuyor.

Beyza Başak Akdoğan
Olağanüstü güçlü sesi ve yaptığı başarılı coverlarla sesine ve sound una doyamadığımız Beyza Başak Band yeniden ısrarlı Fullmoon severleri ile Kübana Sahnesinde buluşuyor.

Irregular
Üniversite yıllarından beri arkadaş olan grup üyelerinin müzik platformunda bir araya gelerek kurdukları bir grup olan Irregular, rock tarihinde önemli yer edinmiş şarkıları icra etmekte ve oldies çalmaktan hiç çekinmeyen grup ilk kez Fullmoon sahnesinde..

The FourFeit
Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd, Ac/Dc coverlarıyla İzmir!in Rock & Roll 'da en iyisi olduğuna 18. Fullmoon gecesi heğ birlikte şahit olduğumuz efsane Fourfeit Yeniden Fullmoon Kübana sahnesinde...

Deejay Mono
Before Sunset setlerini her yaz sonu sabırsızlıkla beklediğimiz ve özlediğimiz deephouse tınılarıyla gecenin after'ında kabini tecrübeli Dj Mono devralıyor.