Eğlenmeye hazır mısın? İzmir Gençlik Karnavalı 27-28-29-30 Haziran tarihlerinde Urla'da. İndirimli biletler Bukupon.com'da...

İzmir Gençlik Karnavalı Programı

27 Haziran ile 30 Haziran arasında düzenlenecek olan İzmir Gençlik Karnavalı ile birbirinden eğlenceli sanatçılar eşliğinde eğlenebilirsiniz. Karnaval kapsamında her gün farklı sanatçılar sahnede olacaktır.

27 Haziran Programı: Bu tarihte Teoman başta olma üzere Şanışer, Pera, Can Bonomo, Hedonutopia ve Fedde Le Grand sahnede olacak.

28 Haziran Programı: 28 Haziran’da eğlencenin dozu biraz daha artarken Redd, Şehinşah, Eda Baba, After Partide Abdullah İnal ve Gökcan Sanlımanla eğleneceksiniz.

29 Haziran Programı: Güliz Ayla, Hayko Cepkin, After Partide Hey Douglas, Ben Fero ve Limbotheque karşınızda olacak.

30 Haziran Programı: After partide Feder, Ezhel, Anıl Piyancı, Eva Simons, Vera ve Yüzyüzeyken Konuşuruz ile karnaval tamamlanacak.

Organizasyonun düzenlediği yer İzmir Urla’nın kum deniz plajıdır. Bu görkemli karnaval için Bukupon.com üzerinden hemen biletinizi almanız yeterli olacaktır.

Organizasyon kapsamında günlük bilet, kombine bilet ve kombine kamp özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Kombine kamp bileti alan kişiler organizatörlerin belirlediği uygun çadır alanlarına çadırını kurduktan sonra eğlencenin tadını çıkarmaya başlayabilir. Kombine ve günlük bilet alanlar ise kamp bölgelerine giriş yapamamaktadır.

İzmir Gençlik Karnavalı ile Sınırsız Eğlence

Kalabalık ortamları seven ve eğlenceye doymak isteyen herkes İzmir Gençlik Karnavalı bileti sahibi olmalı. Çünkü ilk defa Urla’da düzenlenecek olan bu karnavala Türkiye’nin her kentinden gençler ulaşmış olacak. Elbette Bukupon.com aracılığıyla indirimli biletinizi alarak şimdiden yerinizi ayırmanızı tavsiye ediyoruz.