• Canım Kardeşim 3 Müzikal Çocuk Oyunu

Canım Kardeşim 3, 27 Ekim'de MEB Şura Salonu'nda seyircisiyle buluşuyor! Ankara çocuk tiyatro biletleri Bukupon.com'da...

Canım Kardeşim 3, 27 Ekim Pazar günü MEB Şura Salonu'nda Ankaralı seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Canım Kardeşim 3 Müzikal Çocuk Oyunu biletlerini BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

 

Canım Kardeşim 3 Müzikal Çocuk Oyunu

Yeni çocuk müzikalinde salondaki çocuklar dans ederek, şarkı söylerken eğlenceye doyamayacaksınız. Lale Hanım ve eşi Galip Bey, kızları Müge ve Mine iyi zaman geçirmek ve eğlenmek için yalnızca bilgisayara mahkum oldukları gerçeğiyle yüzleşince çok üzülürler. Müge, Mine ve Mıncır için kendi çocukluk senelerine dönüp, geçmişten günümüze gelen Barış Manço gibi unutulmaz sanatçıların taklitlerini yaparak anlatırlar. Müge ve Mine geçmişe giderler. 
Canım Kardeşim ailesi olarak geçmişe dair unutulmaz değerlerimizi çocuklarımıza bir sefer daha sunmaktan dolayı gururluyuz. Geçmişte iz bırakmış değerlerimizin sanatlarını günümüz çocuklarına kıpır kıpır, çok heyecanlı müzikal ile sunuyoruz. Harika şarkılar ve neşeli dakikalar bu müzikalde Canım Kardeşim izleyicilerini bekliyor.

 

Canım Kardeşim 3 Müzikal Çocuk Oyunu Kadrosu

• Yazan: Murat Kürüz 
• Yönetmen: Murat Ergür. 
• Müzik: Kenan Yılmaz
• Yapım & Supervisor: Cengiz Şahin