• Ufuk Beydemir Kristal Oda  Albüm Lansman Konseri

Ufuk Beydemir, 13 Mart'ta MEB Şura Salonu'nda! Ankara konser biletleri BuKupon.com'da...

Ufuk Beydemir, 13 Mart Cuma akşamı MEB Şura Salonu sahnesinde Ankaralı sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak olmak için indirimli Ufuk Beydemir Kristal Oda  Albüm Lansman Konseri biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Ufuk Beydemir Kristal Oda  Albüm Lansman Konseri

"18 yaş altına da açık olan bu konserde, Ankara’lı dinleyiciler Ufuk Beydemir’in en sevilen şarkıları ve yepyeni albümündeki şarkılarla ilk kez buluşacaklar.

İlk şarkısı “Ay tenli kadın” ve ilk albümü “Sevda Gibi” ile yılın en büyük çıkışını yakalayan ve tüm dijital platform müzik listelerinin zirvesine yerleşen, Ufuk Beydemir, bu şarkının “Sofar İstanbul” akustik kaydıyla tüm zamanların dünyada en çok dinlenen Sofar şarkısı olarak bir başka başarı hikayesine imza attı. Şarkı 2018 ve 2019 yılının Türkiye’de en beğenilen, en çok dinlenen ilk beş şarkısıdan biri olarak öne çıktı.

Farklı soundu ve özlenen Rock balad formuyla “Ay Tenli Kadın” Türk dizilerinin de gözdesi oldu. Şarkı reyting rekorları kıran başta “Erkenci Kuş” ve “Bir Litre Gözyaşı”  “Muhteşem İkili” “Şampiyon” olmak üzere, bir çok Türk dizisinde kullanıldı. 

Başarılı çıkışına 2. Klip şarkısı “Yüreğimdesin” ile devam eden Ufuk Beydemiralbümle aynı adı taşıyan “Sevda Gibi” ve “Öyle Meşk Oldum” adlı şarkılarına ard arda klip çekti. 2019 yıl içinde 6 şarkılık bir de Akustik EP yayınlayan Ufuk Beydemir, Şubat 2020’de 2. Stüdyo albümü “Kristal Oda”yı yayınladı. Eleştirmenler ve dinleyicilerin büyük beğenisini kazanan albüm çıktığı hafta dijital listelerin ilk sırasına yerleşti. Eşsiz sesi, harika sahne performansıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki dinleyicileriyle buluşmak için konserlerine aralıksız devam eden, Ufuk Beydemir’in 13 Mart 2020 tarihinde MEB Şura Salonu'nda gerçekleşecek bu çok özel konserini sakın kaçırmayın."