• Birlikte Güzel Sunar: Göksel

Birlikte Güzel Sunar: Göksel Ankara konseri, 28 Haziran'da ODTÜ Vişnelik'te! Ankara konserleri Bukupon.com'da...

Göksel, 28 Haziran Cuma akşamı Atlantis Yapım organizasyonuyla ODTÜ Vişnelik sahnesinde Ankaralı sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak için Birlikte Güzel Sunar: Göksel biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

 

Göksel

Göksel, 1971 yılında İstanbul'da doğdu. Soyadı Demirpençe olan Göksel, Boğaziçi Üniversitesi Felsefe bölümünde okurken bir yandan da profesyonel olarak müzik ile ilgilenmeye başladı. 1992 yılından itibaren birçok solistlik deneyimi kazandı. 1995 yılında Sezen Aksu'nun orkestrasında vokalist olarak yer aldı. 1997 yılında ilk albümünü yayımladı. "Körebe" adını taşıyan ikinci albümü 2001 yılında piyasaya çıktı. Albümdeki "Depresyondayım" şarkısı çok sevildi, büyük ilgi gördü. O günden sonra ünü iyice artan Göksel, "Acıyor" isimli şarkısı ile Altın Kelebek en çok indirilen şarkı ödülünü aldı. 

 

"ODTÜ M.D. Vişnelik Çim Amfi Hakkında: 
Ankara’nın en değerli konumlarından birinde şehrin en önemli açık hava mekanı ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik Çim Amfi yenilenmiş işletme yönetimi ve izleyicilerin beğenilerine yönelik olarak hazırlanan etkinlik ve konser takvimiyle Ankaralıları müzik ile buluşturmaktadır. Birbirinden ünlü sanatçıların konserleri, müzik festivalleri ve çeşitli sahne sanatlarına ev sahipliği yapan Vişnelik Çim Amfi, 6000 kişilik kapasitesiyle Ankara’nın en önemli etkinlik ve konser mekanlarının başında gelmektedir."