• Tanık Sizindir Oyunu

Tanık Sizindir, Mart'ta Düş Kapanı Sanat Merkezi'nde! Ankara tiyatro biletleri BuKupon.com'da...

Tanık Sizindir, Mart'ta Düş Kapanı Sanat Merkezi'nde Ankaralı sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak olmak için indirimli Tanık Sizindir Oyunu biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Tanık Sizindir Oyunu

Hiç, bir cinayet sorgusunda bulundunuz mu?
Ya da gittiğiniz bir tiyatro oyununun içinde oldunuz mu? 
“Tanık Sizindir” oyununda dilerseniz bu ikisini de gerçekleştirebilirsiniz.
Bir köy düğünü sonunda gelinin annesi ölü bir şekilde bulunur. Olayın hemen ardından gerekli sorgulama işlemleri için polis gelir. Gelin ve damat da içerisinde olmak üzere herkes şüphelidir; koca, kardeşler, aşıklar... Oyunda durum tam da böyleyken polislerimiz tek başına değildir, tüm izleyici ile beraber bu şaşırtıcı cinayeti sorgulamaya başlarlar. Düğünde bulunan ve bu cinayette şüpheli olan herkes hem seyircilerin hem de polislerin tüm sorularıyla başa çıkmak zorundadırlar. 
Peki katil kim? Ondan da önemlisi, neden böyle bir cinayeti işledi?
Sorgulamalar başlayınca, o kişilerin kendi iç dünyalarında yaşadıkları bir takım sorunlar, zorluklar da ortaya çıkar. Yaptıkları küçük hesaplarla farklı bir konuma geleceklerini düşünen insanların dünyasıdır bu dünya. Herkesin bu dünyada kendine göre haklı sebepleri vardır. Herkes dışarıya karşı kendinde gördüğü eşitsizliği dengelemek için uğraşmaktadır. İşte bunları yaşarken düşündüklerimiz duygularımızı etkiler ve kalbimize dokunur. 
Tanık Sizindir oyununun bir amacı da toplumumuzda yaşanan bu tip cinayet haberlerinde insanların nasıl davrandıkları ve ne düşündükleri hakkında bazı verileri ortaya koymaktır. 
Hep birlikte sorgulamak, fikir yürütmek ve soruların cevaplarını bulmak için “Tanık Sizindir” sizleri bekliyor. Unutmayın; zor olan adil olmaktır.
“Buyurun: Tanık Sizindir...”

İptal Edildi
30%
15 Nisan Çarşamba - 22:00
Beyza Doğuç Konseri
  • IF Performance Hall Ankara
  • Son 99 Kupon

33,00 TL23,00 TL

Tükendi
49%
09 Mayıs Cumartesi - 22:00
Vega Konseri
  • IF Performance Hall Ankara
  • Son 99 Kupon

49,50 TL25,00 TL