• 15. Genç Akademi

15. Genç Akademi, 21-22 Aralık'ta Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde! Ankara etkinlik biletleri BuKupon'da...

15. Genç Akademi, 21-22 Aralık tarihlerinde Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde Ankaralılar ile buluşmaya hazırlanıyor. 15. Genç Akademi biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

 

15. Genç Akademi

2006 senesinden bu yana Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü tarafından “Türkiye’nin Üniversite Buluşması” sloganıyla düzenlenen ulusal öğrenci sempozyumu GENÇ AKADEMİ, Türkiye genelinde 71 değişik üniversiteden, 82 farklı bölümden en az 1300 öğrencinin katılacağı etkinliktir. 
İki gün, oturumlar şeklinde sürecek olan sempozyumlar serisinde iş, siyaset, sanat, medya ve spor alanlarından lider ve öncü konuşmacılar ile üniversite öğrencilerinin buluşması hedeflenmektedir. “Geleceğin Liderleri” ile “Bugünün Liderleri” etkinlik dahilinde yapılacak eğitimler ve seminerler sayesinde bir araya gelmektedir. 
Operational Research Kulübü'nün 28 senelik deneyimiyle ve 15. Genç Akademi, senelerdir süregelen marka değeriyle 21-22 Aralık 2019 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecektir.