• Büyüklere 'Şansını Arayan Adam' Masalı

Büyüklere 'Şansını Arayan Adam' Masalı, 23 Eylül akşamı Yenimahalle 4 Mevsim Tiyatro Salonu'nda! Ankara tiyatro biletleri Bukupon'da.

Anlatıcı: Hacer MERMER FERHAN 

Yapım : KYB MEDYA

Masal, hayal kurmaktır. Kurduğun o hayale tüm kalbinle inanmaktır. Yürekten inandığın her şey ise, elbet gerçeğe dönüşür. Bu dünyadaki her şey bir hayalle başladı. Çocukken bunu çok iyi biliyor ve çok güzel hayaller kuruyordun. Peki ya, büyüyünce hayal kurmaktan vazgeçmen gerektiğini, sana kim öğretti? Masalların sadece çocuklar için olduğunu mu düşünüyorsun? Bunu sana kim söyledi? Artık bırak bu yanlış söylemleri, içindeki çocukla bağ kurmanın vakti geldi. Seni masalların büyülü dünyasına davet ediyorum. Masallar dünyasında binbir çeşit yol var. Ben sana şimdilik sadece birini sunuyorum. Yolun sonunda ulaşacağın; KENDİN olacak, garanti veriyorum. Çünkü masal, kendini bulma yolculuğudur. Masal, iyileşme sürecidir. Masal, herkese iyi gelir.

Bırak masallar elinden tutsun, seni iyileştirsin ve dönüştürsün.

"Şansını Arayan Adam" masalı sizler için geliyor sevgili büyükler! Hadi bir şans verin kendinize, çocukluğunuza, masallara...

30%
17 Ekim Pazar - 20:00
Kocasını Pişiren Kadın Oyunu
  • Cüneyt Gökçer Sahnesi
  • Son 99 Kupon

100,00 TL70,00 TL

36%
16 Ekim Cumartesi - 20:00
Kuvayi Milliye Destanı
  • Yenimahalle 4 Mevsim Tiyatro Salonu
  • Son 99 Kupon

70,00 TL45,00 TL