88. İzmir Enternasyonal Fuarı - Pinhani Konseri

811 Kişi İnceledi

Pinhani

Bu yıl 88. kez Kültürpark’ta düzenlenecek olan İzmir Enternasyonal Fuarı, söyleşi, konser, tiyatro, sinema, gösteriler ve çeşitli stantlar ile İzmirlilere çok renkli bir fuar dönemi yaşatıyor.

İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında bu yıl sevilen şarkıları ile Pinhani, 11 Eylül Çarşamba günü Rock & More sahnesinde İzmirliler ile buluşacak.

Sinan Kaynakçı, Selim Aydın, Hami Ünlü, Akın Eldes, Eray Polat, Cem Aksel, Zeynep Eylül Üçer’den oluşan Pinhani, ilk albümleri “İnandığın Masallar” ile yakaladığı çıkışı “Kavak Yelleri” dizisinin müziklerini de yaparak arttırmış ünlü rock grubudur.

Beni Al, Hele Bir Gel, Dön Bak Dünyaya gibi şarkıları ile çok sevilen Pinhani,  şarkılarında dinleyicisini farklı melodiler ile karşılıyor.

Konser, Kültürpark 3 Nolu Hol Önü’nde saat 20.45’te başlayacaktır.

Fuar giriş ücreti: 4,5 TL’dir. “İzmirim Kart” ve “temassız” özelliğe sahip kredi ve banka kartları ile giriş yapabilirsiniz.

Engelli ve refakatçi, gazi ve gazi yakını, şehir ailesi elektronik kart sahipleri fuara ücretsiz giriş sağlayabileceklerdir. İzmirim Kart’a sahip olmayan vatandaşlar fuar girişinde oluşturulan noktalardan tek kullanımlık ve iki girişlik kartlar alarak fuara giriş yapabilirler.