88. İzmir Enternasyonal Fuarı - Tuna Kiremitçi Konseri

757 Kişi İnceledi

Tuna Kiremitçi

Lise yıllarından itibaren sürdürdüğü başarılı yazarlık kariyerini 2016 yılında bırakarak, sanat hayatını sadece şiir ve müzikle sürdüreceğini duyuran Tuna Kiremitçi şimdilerde bizleri müzik ziyafetlerine ortak etmektedir. 

Yazarlık kariyerine son verdiği yıl "Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları" isimli albüm çalışmasına başlamıştır. Bu albümde eski ve yeni sanatçılardan pek çok ünlü isim yer almıştır. Tuna Kiremitçi, her bir sanatçıyla yaptığı düeti her ay Youtube'da yayınlamış ve 2017 yılında albüm olarak piyasaya sunmuştur. 

Yapılan düetlerle pek çok sevilen sanatçının bir araya gelmesi sağlanmış ve müzik sevenlerin keyifle dinlediği, vazgeçemediği parçalar ortaya çıkmıştır. Bu başarılı projeye imza atan Tuna Kiremitçi 12 Eylül Perşembe günü sevenleriyle buluşmak için 88. yılını dolduran İzmir Enternasyonal Fuarı'na geliyor. 

Tuna Kiremitçi'nin kulaklarda tınısı kalan, ruhunuzu dinlendiren şarkıları eşliğinde güzel bir perşembe akşamı geçirmek isteyenler mutlaka İzmir Enternasyonal Fuarı'ndaki Mogambo Sahnesi'ni ziyaret etmeli. Giriş ücreti diğer konserlerden farklı olarak internet üzerinden alınıyor ve 30 TL olarak belirlenmiş. Etkinliğe biletiniz olduğu takdirde kapıda giriş için bir ücret ödemeden geçiş yapabiliyorsunuz.