88. İzmir Enternasyonal Fuarı - Vee Perde Oyunu

829 Kişi İnceledi

Vee Perde

Neil Simon’ın “Sunshine Boys” hikayesinden esinlenerek yazılan, Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey'in sergilediği Vee Perde oyunu 88. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda. Cahide ve Adnan isimli iki eski komedyenin hikayesinin anlatıldığı tiyatro oyunu İzmirli seyircilerle buluşacak. 

Vee Perde oyununda, bir zamanlar şöhret olan Cahide ve Adnan'ın birbirleriyle çekişmeleri gösterilirken aynı zamanda gösteri dünyasının ezici ve acımasız etkisi de anlatılmaktadır. Küçük bir eve sıkışmış, anılarla ve Adnan’dan alacağını düşündüğü intikamın gününü bekleyen Cahide 22 yıl sonra gelen bir teklifle Adnan ile bir araya gelir ve çekim sonucu fiyasko ile noktalanır. 

Bu keyifli oyun İzmir Enternasyonal Fuarı'nda yer alan İsmet İnönü Sanat Merkezi'nde İzmir halkının beğenisine sunulacaktır. Usta iki oyuncunun sergilediği Vee Perde oyunu sanat dolu dakikalar geçirmek isteyenler için izlenmesi gereken oyunlardan. 

 

88. İzmir Enternasyonal Fuarı Giriş Bilgileri : 

• Fuar giriş ücretleri 4,5 TL dir.
• Online satın alınmış biletlerde kapı giriş ücreti ödenmez. 
• Giriş kapılarında  İzmirim Kart ya da “temassız” özelliğe sahip kredi ve banka kartlarıyla geçiş yapılabilecektir. 
• Engelli ve refakatçi, gazi ve gazi yakını, şehit ailesi elektronik kart sahipleri ücretsiz girebilecektir.
• İzmirim Kart’a sahip olmayan vatandaşlar fuar girişinde bulunan gişelerden tek kullanımlık ve iki girişlik kartlar satın alabilecekler.