88. İzmir Enternasyonal Fuarı - Kalben Konseri

1055 Kişi İnceledi

Kalben

Bu yıl 88. kez düzenlenecek olan İzmir Enternasyonal Fuarı konser, tiyatro, sinema, gösteriler, söyleşiler ve imza günleriyle Kültürpark’ta İzmirliler ile buluşuyor.

Fuar kapsamında Kalben de 12 Eylül Perşembe günü Rock & More Sahnesi'nde konser verecek.

İlk olarak 8 yaşında annesinin aldığı klavyeyi kullanarak müzik ile ilgilenmeye başlayan Kalben, birçok yerde sahne almış ve farklı tarzını göstermiştir. Müzisyen kimliği dışında yazar kimliği de olan Kalben, kısa sürede yakaladığı çıkışı arttırmayı başarmıştır.

“Haydi Söyle” şarkısını yorumladıktan sonra bilinirliği artmış olan Kalben; Sadece, Saçlar gibi şarkılarıyla tıklanma rekorları kırmış; farklı tarzı, entrümantel yeteneği ve yaşanmışlıklarını yansıttığı şarkılarıyla çok sevilmiştir.

Konser, Kültürpark 3 Nolu Hol Önü’nde saat 20.45’te başlayacaktır.

Fuar giriş ücreti: 4,5 TL’dir. “İzmirim Kart” ve “temassız” özelliğe sahip kredi ve banka kartları ile giriş yapabilirsiniz.

Engelli ve refakatçi, gazi ve gazi yakını, şehir ailesi elektronik kart sahipleri fuara ücretsiz giriş sağlayabileceklerdir. İzmirim Kart’a sahip olmayan vatandaşlar fuar girişinde oluşturulan noktalardan tek kullanımlık ve iki girişlik kartlar alarak fuara giriş yapabilirler.