• Amiral Battı Kaçıyorusss Oyunu

Amiral Battı Kaçıyorusss, 4 Nisan'da Tayyare Kültür Merkezi'nde sahneleniyor. Bursa tiyatro biletleri BuKupon.com'da...

Amiral Battı Kaçıyorusss, 4 Nisan Cumartesi akşamı Tayyare Kültür Merkezi'nde Bursalı sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak olmak için Amiral Battı Kaçıyorusss Oyunu biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Amiral Battı Kaçıyorusss Oyunu

Olaylar emekli amiralin evinde 1980’li yıllarda geçer. Amiral Kemal Ertürk’ün (Hakan Eratik) katıldığı davette meşhur dansçı Rudiyef (Oliver Spence) balerin olan partneri Sevda’nın (Çiğdem Batur) yardımını alarak amiralin evine amiralin arabasının bagajına saklanarak gelir. Türkiye’ye iltica etmeyi amaçlamaktadır. İlk olarak bu sırra amiralin kızı Ebru (Yeliz Şar) ortak olmuştur. Amiralin müstakbel damadı olan Caner (Kadir Doğulu) çok zaman geçmeden eve gelir, olaylara dahil olur. İçişlerinde çalışan bir memur, evin bahçıvanı ve polis müfettişinin de eve gelmesiyle olaylar iyice karışık bir hal alır. Karmaşayı ve birbirinden komik olayları kahkahalarla seyredeceksiniz. 

Çevirmen, tiyatrocu,yönetmen ve senelerini tiyatro için adamış usta sanatçı Göksel Kortay’ın yönetmenliğini yaptığı “Amiral Battı Kaçıyorusss” oyununu izlerken harika dakikalar geçirmek için hazırlıklı olmalısınız.

Amiral Battı Kaçıyorusss Oyunu Kadrosu

• Yazanlar: Haldun Dormen, Göksel Kortay 
• Yöneten: Göksel Kortay
• Oynayanlar: Kadir Doğulu, Hakan Eratik, Çiğdem Batur, Yeliz Şar, Oliver Spence, Sedat Bilenler, Oytun Terzi, Murat Buyruk, Neslihan Yavuz
• Prodüksiyon: Arena Oyuncuları