• Anadolu Ateşi - Kıvılcım

Anadolu Ateşi - Kıvılcım, 29 Şubat'ta Trump Sahne'de seyirciyle buluşuyor. İstanbul dans gösterisi biletleri BuKupon.com'da...

Anadolu Ateşi - Kıvılcım, 29 Şubat Cumartesi akşamı Trump Sahne'de İstanbullu sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli anlara ortak olmak için indirimli Anadolu Ateşi - Kıvılcım biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Anadolu Ateşi - Kıvılcım

Sibirya’dan Katar’a, Amerika’dan Japonya’ya 104 ülkede, 5000’den fazla canlı performans ile 45 milyon seyirciye ulaşan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu’nun 4-16 yaş grubu 80 çocuktan oluşan Anadolu Ateşi Kıvılcım çocuk grubu harika bir şova imza atmak için hazırlanıyor. Koreoprafisi, Anadolu topraklarının zenginliklerinden derlenen, modern ve etnik dans kurgusu ile her yaştan seyirciyi kendine hayran bırakan Anadolu Ateşi Kıvılcım çocuk grubu gösterisi sahneye taşınıyor. 

Türkiye’de ve dünyada mühim başarılara imza atan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, dünya sahnelerinde kazandığı deneyimi çocuklarla paylaşıyor. 2000 çocuk arasından sınavla seçilen 4-16 yaş grubu 80 yetenekli çocuktan oluşan Anadolu Ateşi Kıvılcım çocuk grubu sanatseverlerle eşsiz performansları ile unutulmaz dakikalar yaşatacakları bir gösteri sunuyor. 

Hazırlık ve çalışmaları yaklaşık 2 sene süren, genel sanat yönetmenliğini Mustafa Erdoğan’ın yaptığı gösteride, çocuklar, Anadolu Ateşi’nin efsaneleşmiş koreografisinin yanında içinde akrobasi ve jimnastikte olan yeni bölümlerle beraber 60 dakikalık performans sergiliyorlar.

 
41%
30 Ekim Cuma - 20:30
Anormal Oyunu
  • Profilo Kültür Merkezi
  • Son 99 Kupon

76,00 TL45,00 TL

50%
04 Ekim Pazar - 20:00
Pera Konseri 1 Alana 1 Bedava
  • Volkswagen Arena
  • Son 99 Kupon

118,00 TL59,00 TL