• Nish Güzellik Akademi'de Güzellik Paketleri
  • Nish Güzellik Akademi

Nish Güzellik Akademi'de Güzellik Paketleri sizleri bekliyor. İndirimli fırsatlar Bukupon.com'da...

Cildinize canlılık ve parlaklığını geri mi kazandırmak istiyorsunuz? Nish Güzellik Akademi’nin ayak masajı, cilt bakımı, Leke bakımı acid peeling, leke izi giderici, yaşlanma karşıtı dermapen, cilt toparlayacı paketleri ve istenmeyen tüy uygulamalarından oluşan indirimli paketleri tam size göre! Nish Güzellik Akademi'de Güzellik Paketleri için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

Nish Güzellik Akademi'de Güzellik Paketleri

Klasik Cilt Bakımı ve Kök Hücre Tedavisi Nedir?

Bu bakımda cilt siyah nokta ve ölü deriden arındırılarak, gözenekler sıkıştırılır. Daha sağlıklı, nemli ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Leke Bakımı Acid Peeling ve Vitamin C Uygulaması Nedir?

Zaman içinde ciltte meydana gelen leke oluşumlarını onarmak ve durdurmak için yapılan antioksidan etkili bir işlemdir. Cilde eski ışıltısını ve esnekliğini geri getirerek daha genç görünmenizi sağlar.

Yaşlanma Karşıtı Dermapen, Hyoluronic Acid ve Sıvı Havyar Uygulaması Nedir?

Zamanla oluşan nem kaybı ve cildin esnekliğini kaybetmesi sonucunda uygulanıp ince kırışıklıklara doğrudan etki eder. İlk uygulamadan itibaren etkisi anında görülür. Tedavi sırasında  uygulanan hyoluronis acid ve sıvı havyar cildin onarılması için çok etkili bir yöntemdir.

Leke Giderici Dermapen ve C vitamini Uygulaması Nedir?

Klasik cilt bakım ürünlerinin aksine,cildin alt tabakasına ulaşan laskorbik asit ve c vitamini sayesinde cildin yeniden onarılmasını ve gençleşmesini sağlayan en etkili yöntemdir.

Ayak Detoxu Yosun Terapi ve Reflexoloji Masajı Nedir?

Çağımızın en önemli şifa kaynaklarından biri olan reflexoloji yöntemi, ayağımızın altında bulunan etki noktalarına uygulanarak, tüm vücutta yorgunluk atma ve rahatlama için etkili bir masaj tekniğidir. Masajdan hemen sonra uygulanan okyanus yosunlu su ise toksinlerden arınmanızı sağlar. Düzenli uygulandığında tedavi amaçlı bir masaj yöntemidir.