• Thalia Güzellik Salonu'nda Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması

Thalia Güzellik Salonu'nda selülit masajı ve lenf drenaj uygulaması fırsatını kaçırmayın. İndirimli fırsatlar Bukupon.com'da...

Thalia Güzellik Salonu'nda Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

Thalia Güzellik Salonu'nda Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması

Ameliyatsız Bölgesel İncelme Uygulaması

Ağrısız ve ameliyatsız, yalnızca ses dalgaları ile göğüs, sırt, bel, boyun, kol, bacak ve basen bölgenizdeki yağlardan kurtulabilirsiniz. 1,5 ile 7,5 cm’ye kadar incelme sağlayabileceğiniz, tamamiyle acısız ve kesin sonuç veren bir uygulamadır.

Selülit Masajı Uygulaması

Selülit masajının yağ yakımı, kan dolaşımını hızlandırma, sıkılaşma ve selüliti yok etme gibi faydaları vardır.

Selülit masajı uygulaması fazla sıvıyı ve ödemi vücuttan attığı gibi, selüliti de gidermenin en etkili yöntemidir.

İhtiyacınıza göre uygulanacak bölgeler değişiklik gösterir. Genelikle kalça, üst bacak gibi selülidin yoğun olduğu bölgelerde uygulanır. Lenf drenaj gibi diğer bölgesel zayıflama ve selülit giderme tedavileri ile birlikte uygulandığı zaman daha etkili sonuçlar elde edilir.

Lenf Drenaj Uygulaması

Lenf Drenaj uygulaması genellikle diğer incelme tekniklerinin arkasından uygulanan, vücutta oluşan ödemlerin ve toksinlerin atılması, selülitlerin giderilmesi ve zayıflama gibi nedenler ile başvurulan bir tedavi tekniğidir. 

Bu uygulamada kişiye bir kıyafet giydirilerek vücuduna ısı, akım ve titreşim verilir. Bu işlemle lenf akışının hızlanması sağlanır. Bu da kolajen artımı ve yağ yakımını beraberinde getirir.