• Fa&Bi Estetik ve Güzellik Salonu'nda Kaş ve Kirpik Fırsatları

Fa&Bi Estetik ve Güzellik Salonu'nda kaş ve kirpik fırsatları seni bekliyor! İndirimli fırsatlar Bukupon.com'da...

  • BuKupon 119 TL'den başlayan fiyatlar ile
  • Fa&Bi Estetik ve Güzellik Salonu'nda Kaş ve Kirpik Fırsatları
  • Satışa sunulan indirimli biletlerin sayısı sınırlıdır.
  • Satın alacağınız bilet size hem SMS hem de mail aracılığıyla kupon kodu olarak iletilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur.
  • Satın alma işleminden sonra rezervasyon numarası sms ile iletilecektir.
  • Fırsattan, her kişi sadece 1 kez faydalanabilir.
  • BuKupon 13 Kasım Cuma Tarihine kadar geçerlidir.

Fa&Bi Estetik ve Güzellik Salonu'nda Kaş ve Kirpik Fırsatları için indirimli biletinizi Bukupon.com'dan satın alabilirsiniz.

 

Fa&Bi Estetik ve Güzellik Salonu'nda Kaş ve Kirpik Fırsatları

Keratainli Kirpik Lifting Uygulaması

Keratinli kirpik lifting uygulaması, kirpiklerinize 2-3 ay süreyle kalıcı kıvrıklık kazandırır, keratin bakımı sayesinde kirpikleriniz dolgunluk, hacim ve uzun görünümününe kavuşur. Özellikle düz kirpikli kadınların sık tercih ettiği bu uygulama kirpik kıvırıcı ve rimel kullanmadan kirpiklerinize istediğiniz kıvrıklığı ve kalkıklığı sağlar. Keratinli kirpik liftingi uygulama esnasında kirpikleriniz tek tek ayrılarak solüsyon sürülür ve keratin bakımı yapılır, keratin bakımı kirpiklerinizi besleyerek dolgunluk kazandırır. 

İpek Kirpik Uygulaması 

90 gün boyunca çarpıcı ve etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlayan bir uygulamadır, hem de kozmetik hiçbir ürün kullanmadan.

Adından da anlaşılacağı üzere ipek adı verilen maddeden üretilmiştir. Bu sebeple tamamiyle doğal, hafif ve göz kapağına ağırlık yapmayan bir yapıya sahiptir. Ayrıca takma kirpik gibi kirpik dibine takılmayıp, kirpiklerin ucuna tek tek eklendiğinden kirpik diplerinin hava almasına da engel olmaz. Böylelikle kendi kirpiğiniz de zarar görmez, canlılığını yitirmez. Göz çevreniz ve kirpik diplerinize asla zarar vermeyen bir uygulamadır. 

İpek kirpik uygulaması profesyonel ekipler tarafından özenle yapılmakta ve yaklaşık olarak 1,5 saat sürmektedir. 90 gün boyunca rahatlıkla  ve memnuniyetle kullanabilirsiniz

Microblading 3D Kıl Tekniği ile Kaş Kontürü

Kalıcı makyajda gelinen son nokta olarak oldukça popüler bir uygulamadır. Kalıcı makyajda kullanılan iğnelerin 3 kat daha incesi kullanılarak daha yüzeye yakın bir uygulama yapılmaktadır. Bu sayede daha net ve daha doğal bir görünüm elde edilmektedir. İşlem yaklaşık olarak 2 saat sürer ve 8-18 ay boyunca kalıcılığını korur.