• Mehtap Akdağ Güzellik Salonu'nda Güzellik Fırsatları

Mehtap Akdağ Güzellik Salonu'nda güzellik fırsatları sizleri bekliyor. İndirimli fırsatlar Bukupon.com'da...

  • BuKupon 49 TL'den başlayan fiyatlar ile
  • Mehtap Akdağ Güzellik Salonu'nda Güzellik Fırsatları
  • Satışa sunulan indirimli biletlerin sayısı sınırlıdır.
  • Satın alacağınız bilet size hem SMS hem de mail aracılığıyla kupon kodu olarak iletilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur.
  • Satın alma işleminden sonra rezervasyon numarası sms ile iletilecektir.
  • Fırsattan, her kişi sadece 1 kez faydalanabilir.
  • BuKupon 26 Şubat Çarşamba Tarihine kadar geçerlidir.

Mehtap Akdağ Güzellik Salonu'nda Güzellik Fırsatları için indirimli biletinizi Bukupon.com'dan satın alabilirsiniz.

 

Mehtap Akdağ Güzellik Salonu'nda Güzellik Fırsatları

Protez Tırnak Uygulaması

Tırnakları geç uzayanların ya da kolay kırılanların sıkça başvurdukları bir yöntemdir. Tırnağın üzerine sürülen koruyucu maddeler sayesinde tırnaklara bir zarar vermeden yaklaşık olarak 1,5 ay kullanılabilir. Bu süre içinde dilediğiniz gibi oje kullanarak renklendirme yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise ojelerinizi aseton içermeyen bir çıkarıcı ile çıkarmanız gerektiği. Bunun dışında deterjan gibi kimyasal maddeler içeren temizlik ürünleri kullanırken eldiven takarak tırnaklarınıza zarar vermekten kaçınmalısınız.

Manikür & Pedikür Uygulaması

Tırnaklara güzellik ve sağlık katacak olan uygulamalardır. Ortalama olarak 2 haftada bir yapılması yeterli olacaktır. Öncelikle tırnaklar ılık su içinde bekletilerek yumuşatılır. Sonrasında gerekli aletler yardımıyla şekillendirme işlemine geçilir. Nemlendirme işlemi de tamamlandıktan sonra oje ile renklendirme yapılarak sona erer.

Kirpik Lifting Uygulaması

Kirpik liftin uygulaması, kirpiklerinize 2-3 ay süreyle kalıcı, kıvrıkrık ve kalkıklık kazandıran bir uygulamadır. Özellikle düz kirpikli hanımların sık tercih ettiği bu uygulama kirpik kıvırıcı ve rimel kullanmadan kirpiklerinize istediğiniz kıvrıklığı ve kalkıklığı sağlar, uygulama esnasında kirpikleriniz tek tek ayrılarak solüsyon sürülür ve yaklaşık 45 dk sürer. Kirpiklerinize 2- 3 ay kalıcı kıvrıklık veren kirpik lifting uygulamasının, kirpiklerinize ve gözünüze hiçbir zararı yoktur

İpek Kirpik Uygulaması 

90 gün boyunca çarpıcı ve etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlayan bir uygulamadır, hem de kozmetik hiçbir ürün kullanmadan.

Adından da anlaşılacağı üzere ipek adı verilen maddeden üretilmiştir. Bu sebeple tamamiyle doğal, hafif ve göz kapağına ağırlık yapmayan bir yapıya sahiptir. Ayrıca takma kirpik gibi kirpik dibine takılmayıp, kirpiklerin ucuna tek tek eklendiğinden kirpik diplerinin hava almasına da engel olmaz. Böylelikle kendi kirpiğiniz de zarar görmez, canlılığını yitirmez. Göz çevreniz ve kirpik diplerinize asla zarar vermeyen bir uygulamadır. 

İpek kirpik uygulaması profesyonel ekipler tarafından özenle yapılmakta ve yaklaşık olarak 1,5 saat sürmektedir. 90 gün boyunca rahatlıkla  ve memnuniyetle kullanabilirsiniz