• Thalia Güzellik Salonu'nda İstenilen Bölge İçin Tek Seans Epilasyon Uygulaması

Thalia Güzellik Salonu'nda İstenilen Bölge İçin Tek Seans Epilasyon Uygulaması fırsatını kaçırmayın. İndirimli biletler Bukupon.com'da...

Thalia Güzellik Salonu'nda İstenilen Bölge İçin Tek Seans Epilasyon Uygulaması için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

Thalia Güzellik Salonu'nda İstenilen Bölge İçin Tek Seans Epilasyon Uygulaması

Lazer epilasyon uygulaması, istenmeyen tüylerin lazer ışınları yolu ile kalıcı ve sağlıklı bir şekilde yok edilmesi işlemidir.

Ergenlik döneminden itibaren her yaştaki bireye uygulanabilen işlem, cildinize herhangi bir zarar vermeden yalnızca kıl kökünüzü hedef alır, düzenli birkaç seans sonrasında (kıl yoğunluğu ve kalınlığına göre) ortalama 5 ile 9 seans arasında yüzde 90 oranında azalma görülür.

Lazer epilasyon işlemi sırasında sinek ısırığı kadar acı hissedebilirsiniz, sonrasında acı hissi yaşamaz ve gündelik yaşamınıza hemen geri dönebilirsiniz.

Lazer epilasyon uygulamasından 1 ay önce ağda, epilatör, cımbız gibi kılı kökünden alan işlemlerin uygulanması durdurulmalıdır.

İlk seanslarda ortama 1 ile 2 ay arasında lazer epilasyon işlemi uygulanmalıdır, sonraki aylarda seans aralıkları artabilir.

İşlem sonrasında ciltte hafif kızarıklık görülebilir, yarım saat içinde cildiniz normale dönecek ve herhangi bir leke kalmayacaktır.

Lazer epilasyon işlemi sonrasında ilk 24 saat içinde bölgeye çok sıcak sun değmemesi ve epilasyon yapılan bölge güneşe çıkacak ise güneş kremi sürülmelidir, uygulamadan sonraki 3 gün içersinde bölgedeki kıllar kendiliğinden kolayca dökülecektir.