• Monde Kuaför Kozyatağı'nda Saç Bakım Fırsatları

Monde Kuaför Kozyatağı'nda saç bakım fırsatları sizleri bekliyor. İndirimli fırsatlar Bukupon.com'da...

  • BuKupon 39,90 TL'den başlayan fiyatlar ile
  • Monde Kuaför Kozyatağı'nda Saç Bakım Fırsatları
  • Satışa sunulan indirimli biletlerin sayısı sınırlıdır.
  • Satın alacağınız bilet size hem SMS hem de mail aracılığıyla kupon kodu olarak iletilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur.
  • Satın alma işleminden sonra rezervasyon numarası sms ile iletilecektir.
  • Fırsattan, her kişi sadece 1 kez faydalanabilir.
  • Dilediğiniz kadar kupon satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • BuKupon 11 Şubat Salı Tarihine kadar geçerlidir.

Monde Kuaför Kozyatağı'nda Saç Bakım Fırsatları için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

Monde Kuaför Kozyatağı'nda Saç Bakım Fırsatları

Profesyonel Saç Botoksu Uygulaması

Yıpranmış ve canlılığını kaybetmiş saçlarınızı artık kestirmek zorunda değilsiniz. Saçlarınız eskisi kadar canlı görünmüyorsa, kırılmışsa ve sert bir dokudaysa, saçınızın protein ve aminoasitlere ihtiyacı var demektir. Saç botoksu uygulaması saçınıza ihtiyacı olan proteini geri kazandıracak ve saçlarınız eskisinden daha dinamik ve canlı görünecek. Saç botoksu kimyasal bir işlem değildir, özel bir teknoloji kullanılarak saça bakım yapılarak uygulanır. Saç botoksu 5 ile 6 ay arasında kalıcıdır. Bu süre içerisinde saçlarınız pürüzsüz, yumuşak ve parlak olur. Saçlar gençleşir ve canlı görünür. Saç botoksu sayesinde hem saçınız hem de siz daha güzel görüneceksiniz.

Brezilya Fönü Uygulaması 

Her zaman hayalini kurduğunuz düz ve bakımlı saçlara, her gün fön çekmeden sahip olabilirsiniz. Keratin karışımlı takviye sayesinde saçlarınız hem beslenecek hem de 4 ile 6 ay kadar kalıcı düz bir görünüme sahip olacak. Brezilya fönü uygulaması sayesinde, hergün fön çektiğiniz  ya da düzleştirici kullandığınız ve dolayısıyla yıpranan saçlarınız eski dolgun ve sağlıklı görünümüne kavuşur. İçerdiği keratin bakımı sayesinde saçınıza güç ve parlaklık verir.

Kalıcı Su Dalgası (Perma) Uygulaması

Düz saçlarınızdan sıkıldıysanız bu işlem tam da size göre. Saçınıza zarar vermeden hayalini kurduğunuz dalgalı ve dolgun saçlara sahip olabilirsiniz. Kalıcı su dalgası ‘bioform' denilen ve saça zarar vermeyen kimyasal bir işlem ile saçın kalın bigudiler ile sarılmasıyla uygulanan bir işlemdir. Bioform sayesinde dalgalarınız uzun süre kalıcılığını korur. Kalıcı su dalgası 6 ile 9 ay arasında kullanılır, 6 aydan sonra saçınızın dalgası yavaşça açılmaya başlar. Saçı yıpratan bir işlem olmadığından istenilen sıklıkta uygulanabilir. İdeal olanı yılda 2 ya da 3 kezdir.