Monde Kuaför Kozyatağı'nda Güzellik Fırsatları sizleri bekliyor. İndirimli fırsatlar Bukupon.com'da...

  • BuKupon 119,90 TL'den başlayan fiyatlar ile
  • Monde Kuaför Kozyatağı'nda Güzellik Fırsatları
  • Satışa sunulan indirimli biletlerin sayısı sınırlıdır.
  • Satın alacağınız bilet size hem SMS hem de mail aracılığıyla kupon kodu olarak iletilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur.
  • Satın alma işleminden sonra rezervasyon numarası sms ile iletilecektir.
  • Fırsattan, her kişi sadece 1 kez faydalanabilir.
  • Dilediğiniz kadar kupon satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • BuKupon 11 Kasım Pazartesi Tarihine kadar geçerlidir.

Monde Kuaför Kozyatağı'nda Güzellik Fırsatları için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

Monde Kuaför Kozyatağı'nda Güzellik Fırsatları

Kaş Kontür Uygulaması:

Kalıcı makyajda gelinen son nokta olarak oldukça popüler bir uygulamadır. Kalıcı makyajda kullanılan iğnelerin 3 kat daha incesi kullanılarak daha yüzeye yakın bir uygulama yapılmaktadır. Bu sayede daha net ve daha doğal bir görünüm elde edilmektedir. İşlem yaklaşık olarak 2 saat sürer ve 8-18 ay boyunca kalıcılığını korur.

Protez Tırnak Uygulaması: 

Tırnakları geç uzayanların ya da kolay kırılanların sıkça başvurdukları bir yöntemdir. Tırnağın üzerine sürülen koruyucu maddeler sayesinde tırnaklara bir zarar vermeden yaklaşık olarak 1,5 ay kullanılabilir. Bu süre içinde dilediğiniz gibi oje kullanarak renklendirme yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise ojelerinizi aseton içermeyen bir çıkarıcı ile çıkarmanız gerektiği. Bunun dışında deterjan gibi kimyasal maddeler içeren temizlik ürünleri kullanırken eldiven takarak tırnaklarınıza zarar vermekten kaçınmalısınız.

Kalıcı Dudak Renklendirme: 

Kalıcı makyaj tekniği kullanılarak uygulanır. Öncelikle makyaj uzmanı tarafından kişinin talebi doğrultusunda dudak rengine uygun olan açık ya da koyu tonlarda renk seçilir. Dudak şekline ve yapısına uygun olan makyaj iğnesi ile işlem uygulanır. Yaklaşık olarak 2 saatte dudak renklendirme işlemi tamamlanır. 10 gün sonra ise dudaklar tamamen iyileşmiş olurlar. 18-36 ay boyunca kalıcılığını korur.

Kalıcı Eyeliner ve Dipliner Uygulaması:

Günlük makyajın olmazsa olmazı ve etkileyici görünüm için her gün dakikalarca uğraştıran eyeliner ve diplinerlarınız kalıcı makyaj mucizesi ile artık kusursuz ve kalıcı olacak. İster kuyruklu ister kuyruksuz tercih edebileceğiniz ve oldukça pratik bir yöntem ile 1,5 ile 3 yıl arasında kalıcı olan eyeliner ve dipliner uygulaması, tamamiyle doğal renk pigmentlerinden oluşur ve gözünüze uygulama esnasında ya da sonrasında herhangi bir zarar vermez. Tamamiyle acısız bir işlemdir. Size özel tasarlanan eyeliner ve ya dipliner çizgisine onay verdikten sonra işlem 1 ile 1 buçuk saat arasında sürer.  Kalıcı dipliner uygulaması gözü olduğundan daha büyük gösterir, günlük hayatta sade makyajı tercih edenler için önerilir, yalın bir görüntü oluşturur ve kirpik hattının üstüne uygulanır.