• Nish Güzellik Akademi'de İnceltici, Sıkılaştırıcı, Selülit Giderici Vücut Bakımı

Nish Güzellik Akademi'de İnceltici, Sıkılaştırıcı, Selülit Giderici Vücut Bakımı fırsatını kaçırmayın! İndirimli fırsatlar Bukupon.com'da...

Nish Güzellik Akademi'de İnceltici, Sıkılaştırıcı, Selülit Giderici Vücut Bakımı için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

Nish Güzellik Akademi'de İnceltici, Sıkılaştırıcı, Selülit Giderici Vücut Bakımı

- 8 Seans Lenf Drenaj Uygulaması (1 Seans 20 dk'dır)

- 4 Seans G5 Masajı Uygulaması (1 Seans 20 dk'dır)

- 4 Seans Pasif Jimnastik Uygulaması (1 seans 20 dk'dır)

** Talebiniz ile G5 Masaj ve Pasif Jimnastik uygulaması yer değiştirebilir.

G5 Masajı ile Bölgesel Zayıflama ve Selülit Giderme:

G5 Masajının yağ yakımı, selülit giderme, kan dolaşımını hızlandırma, sıkılaşma ve bölgesel zayıflama gibi faydaları vardır. G5, bir masaj aleti ile titreşim yoluyla sıkılaşma ve selülit giderme yöntemidir. G5 masajının faydaları arasında vücutta biriken ödemi dışarıya atmayı da sayabiliriz. Bireyin ihtiyacına göre uygulanacak bölge ve seanslar değişiklik gösterir ama genelikle kalça, üst bacak gibi bölgelerde uygulanır. Lenf drenaj gibi diğer bölgesel zayıflama ve selülit giderme tedavileri ile birlikte uygulandığı zaman daha etkili sonuçlar elde edilir.

Lenf Drenaj Uygulaması:

Lenf Drenaj uygulaması genellikle diğer incelme tekniklerinin arkasından uygulanan, vücutta oluşan ödemlerin ve toksinlerin atılması, selülitlerin giderilmesi ve zayıflama gibi nedenler ile başvurulan bir tedavi tekniğidir. Bu uygulamada kişiye bir kıyafet giydirilerek vücuduna ısı, akım ve titreşim verilir. Bu işlemle lenf akışının hızlanması sağlanır. Bu da kolajen artımı ve yağ yakımını beraberinde getirir.

Pasif Jimnastik Uygulaması:

Pasif Jimnastik Uygulaması, bölgesel zayıflama yönteminde kullanılan cihazın adıdır. İncelmek istenilen bölgeye düşük elektrik akımları göndererek bu bölgedeki yağların erimesini sağlar. Pasif Jimnastik uygulaması ile bölgedeki selülit miktarı da gözle görülür şekilde azalır, vücudun incelmesini ve şekil almasını sağlar.