• Mehtap Akdağ Güzellik Salonu'nda Kalıcı Eyeliner, Kalıcı Dudak Renklendirme ve Kalıcı Kaş Dizaynı

Mehtap Akdağ Güzellik Salonu'nda kalıcı eyeliner, kalıcı dudak renklendirme ve kalıcı kaş dizaynı fırsatları! İndirimli fırsatlar Bukupon.com'da...

  • BuKupon 399 TL yerine 399 TL
  • Mehtap Akdağ Güzellik Salonu'nda Kalıcı Eyeliner, Kalıcı Dudak Renklendirme ve Kalıcı Kaş Dizaynı
  • Satışa sunulan indirimli biletlerin sayısı sınırlıdır.
  • Satın alacağınız bilet size hem SMS hem de mail aracılığıyla kupon kodu olarak iletilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur.
  • Satın alma işleminden sonra rezervasyon numarası sms ile iletilecektir.
  • Fırsattan, her kişi sadece 1 kez faydalanabilir.
  • Dilediğiniz kadar kupon satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • BuKupon 11 Ağustos Salı Tarihine kadar geçerlidir.

Mehtap Akdağ Güzellik Salonu'nda Kalıcı Eyeliner, Kalıcı Dudak Renklendirme ve Kalıcı Kaş Dizaynı fırsatı için indirimli biletlerinizi Bukupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Mehtap Akdağ Güzellik Salonu'nda Kalıcı Eyeliner, Kalıcı Dudak Renklendirme ve Kalıcı Kaş Dizaynı

Kalıcı Eyeliner Uygulaması:

Günlük makyajın olmazsa olmazı ve etkileyici görünüm için hergün dakikalarca uğraştıran eyeliner kalıcı makyaj mucizesi ile artık kusursuz ve kalıcı olacak. İster kuyruklu ister kuyruksuz tercih edebileceğiniz ve oldukça pratik bir yöntem ile 1,5 ile 3 yıl arasında kalıcı olan eyeliner uygulaması, tamamiyle doğal renk pigmentlerinden oluşur ve gözünüze uygulama esnasında ya da sonrasında herhangi bir zarar vermez. Tamamiyle acısız bir işlemdir. Size özel tasarlanan eyeliner çizgisine onay verdikten sonra, kalıcı eyeliner uygulama işlemi 1 ile 1 buçuk saat arasında sürer. 

Kalıcı Kaş Dizaynı Uygulaması: Yüzünüze uygun kaş tasarımınız direk olarak bakışlarınızı etkilemekte ve oldukça önemlidir. Kalıcı kaş dizaynı uygulaması, kalıcı makyajda gelinen son nokta olarak oldukça popüler bir uygulamadır. Yüzünüze en uygun kaş tasarımı belirlendikten sonra uygulama başlar. Kullanılan ince uçlu iğneler ile yüzeye yakın bir uygulama yapılmaktadır. Bu sayede daha net ve daha doğal bir görünüm elde edilmektedir. İşlem yaklaşık olarak 2 saat sürer ve 8-18 ay boyunca kalıcılığını korur.

Kalıcı Dudak Renklendirme: Kalıcı makyaj tekniği kullanılarak uygulanır. Öncelikle makyaj uzmanı tarafından kişinin talebi doğrultusunda dudak rengine uygun olan açık ya da koyu tonlarda renk seçilir. Dudak şekline ve yapısına uygun olan makyaj iğnesi ile işlem uygulanır. Yaklaşık olarak 2 saatte dudak renklendirme işlemi tamamlanır. 10 gün sonra ise dudaklar tamamen iyileşmiş olurlar. 18-36 ay boyunca kalıcılığını korur. Fırsat, 1 seans ve 1 rötuştan oluşmaktadır.