• Elegans Güzellik Salonları'nda Protez Tırnak, Shellac Kalıcı Oje ve Casmara Maske Uygulaması

Elegans Güzellik Salonları'nda Protez Tırnak, Shellac Kalıcı Oje ve Casmara Maske Uygulaması fırsatlarını kaçırmayın! İstanbul güzellik fırsatları Bukupon.com'da...

Elegans Güzellik Salonları'nda Protez Tırnak, Shellac Kalıcı Oje ve Casmara Maske Uygulaması için indirimli güzellik fırsatınızı Bukupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Protez Tırnak, Shellac Kalıcı Oje ve Casmara Maske Uygulaması

Manikür & Pedikür Uygulaması

Tırnaklara güzellik ve sağlık katacak olan uygulamalardır. Ortalama olarak 2 haftada bir yapılması yeterli olacaktır. Öncelikle tırnaklar ılık su içinde bekletilerek yumuşatılır. Sonrasında gerekli aletler yardımıyla şekillendirme işlemine geçilir. Nemlendirme işlemi de tamamlandıktan sonra oje ile renklendirme yapılarak sona erer.

Protez Tırnak Uygulaması

Tırnakları geç uzayanların ya da kolay kırılanların sıkça başvurdukları bir yöntemdir. Tırnağın üzerine sürülen koruyucu maddeler sayesinde tırnaklara bir zarar vermeden yaklaşık olarak 1,5 ay kullanılabilir. Bu süre içinde dilediğiniz gibi oje kullanarak renklendirme yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise ojelerinizi aseton içermeyen bir çıkarıcı ile çıkarmanız gerektiği. Bunun dışında deterjan gibi kimyasal maddeler içeren temizlik ürünleri kullanırken eldiven takarak tırnaklarınıza zarar vermekten kaçınmalısınız.

Kalıcı Oje Uygulaması

Tırnaklarınıza asla zarar vermeden, en az 2 hafta boyunca her gün ojeli, parlak ve bakımlı görünmesini sağlayan kalıcı oje uygulaması, jel bazlı hava geçiren formülü sayesinde tırnaklarınızın hava almasına engel olmaz. İçeriğindeki minareler ile tırnağınızın beslenmesini sağlar, tırnak kırılmasını gözle görülür şekilde azaltır.

Casmara Maske Uygulaması

Cilt tipinize uygun olarak canlandırıcı ve yenileyici, uyarıcı ve yatıştırıcı, hücre yenileyici, ödem atıcı, detoks etkili, yaşlanma karşıtı, anti-stress özellikli maskelerden uygulanacaktır

Gold Mask: Canlandırıcı ve yenileyici
Goji Mask: Antioksidan ve uyarıcı
Sensitive Mask: Yatıştırıcı ve vitamin takviyesi
Rgenerin Mask: Hücre yenileyici
Green Tea Mask: Anti-stress özellikli, yenileyici, ödem atıcı
Rea Firming Mask: Detoks etkili
Vitamin Vegetable Mask: Anti-aging uyarıcı
Green Mask: Oksijen desteği