• Elegans Güzellik Salonları'nda İpek Kirpik, Kıl Tekniği ve Kaş Kontürü Uygulaması

Elegans Güzellik Salonları'nda İpek Kirpik, Kıl Tekniği ve Kaş Kontürü Uygulaması fırsatlarını kaçırmayın! İstanbul güzellik fırsatları Bukupon.com'da!

Elegans Güzellik Salonları'nda İpek Kirpik, Kıl Tekniği ve Kaş Kontürü Uygulaması için indirimli güzellik fırsatınızı Bukupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Elegans Güzellik Salonları'nda İpek Kirpik, Kıl Tekniği ve Kaş Kontürü Uygulaması

İpek Kirpik Uygulaması 

90 gün boyunca çarpıcı ve etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlayan bir uygulamadır, hem de kozmetik hiçbir ürün kullanmadan.

Adından da anlaşılacağı üzere ipek adı verilen maddeden üretilmiştir. Bu sebeple tamamiyle doğal, hafif ve göz kapağına ağırlık yapmayan bir yapıya sahiptir. Ayrıca takma kirpik gibi kirpik dibine takılmayıp, kirpiklerin ucuna tek tek eklendiğinden kirpik diplerinin hava almasına da engel olmaz. Böylelikle kendi kirpiğiniz de zarar görmez, canlılığını yitirmez. Göz çevreniz ve kirpik diplerinize asla zarar vermeyen bir uygulamadır. 

İpek kirpik uygulaması profesyonel ekipler tarafından özenle yapılmakta ve yaklaşık olarak 1,5 saat sürmektedir. 90 gün boyunca rahatlıkla  ve memnuniyetle kullanabilirsiniz.

Kirpik Lifting Uygulaması

Kirpik lifting uygulaması, kirpiklerinize 2-3 ay süreyle kalıcı, kıvrıklık ve kalkıklık kazandıran bir uygulamadır. Özellikle düz kirpikli kadınların sık tercih ettiği bu uygulama kirpik kıvırıcı ve rimel kullanmadan kirpiklerinize istediğiniz kıvrıklığı ve kalkıklığı sağlar. Uygulama esnasında kirpikleriniz tek tek ayrılarak solüsyon sürülür ve yaklaşık 45 dk sürer. Kirpiklerinize 2- 3 ay kalıcı kıvrıklık veren kirpik lifting uygulamasının, kirpiklerinize ve gözünüze hiçbir zararı yoktur.

Kıl Tekniği ile Kaş Kontürü Uygulaması

Kalıcı makyajda gelinen son nokta olarak oldukça popüler bir uygulamadır. Kalıcı makyajda kullanılan iğnelerin 3 kat daha incesi kullanılarak daha yüzeye yakın bir uygulama yapılmaktadır. Bu sayede daha net ve daha doğal bir görünüm elde edilmektedir. İşlem yaklaşık olarak 2 saat sürer ve 8-18 ay boyunca kalıcılığını korur.

Kalıcı Eyeliner Uygulaması

Günlük makyajın olmazsa olmazı ve etkileyici görünüm için her gün dakikalarca uğraştıran eyeliner kalıcı makyaj mucizesi ile artık kusursuz ve kalıcı olacak. İster kuyruklu ister kuyruksuz tercih edebileceğiniz ve oldukça pratik bir yöntem ile 1,5 ile 3 yıl arasında kalıcı olan eyeliner uygulaması, tamamiyle doğal renk pigmentlerinden oluşur ve gözünüze uygulama esnasında ya da sonrasında herhangi bir zarar vermez. Tamamiyle acısız bir işlemdir. Size özel tasarlanan eyeliner çizgisine onay verdikten sonra, kalıcı eyeliner uygulama işlemi 1 ile 1 bucuk saat arasında sürer.