• Elegans Güzellik Salonları'nda Cilt Bakımı Fırsatları

Elegans Güzellik Salonları'nda Cilt Bakımı Fırsatlarını kaçırmayın! Güzellik fırsatları Bukupon.com'da!

Elegans Güzellik Salonları'nda Cilt Bakımı Fırsatları için indirimli güzellik fırsatınızı Bukupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Elegans Güzellik Salonları'nda Cilt Bakımı Fırsatları

Nem Kazandıran Cilt Bakım Uygulaması

Gözenekleri açarak, cildinize uygun, nemlendiren, ferahlatan ve yenileyen maske uygulamasının ardından, masaj ile rahatlamanızı sağlayan bir uygulamadır.

Altın Ütü Uygulaması

İlk seanstan itibaren ciltteki kırışıklık ve sarkmaları gözle görülür şekilde azaltmaya yarayan altın ütü uygulaması, ağrısız ve acısız bir yöntemdir. Verdiği ısı sayesinde cildi sıkılaştırır ve gençleşmeyi sağlayan proteinleri aktif hale getirir.

Akne Tedavisi

Akne tedavisine başladıktan 2 ile 4 ay içerisinde gözle görülür şekilde iyileşme gözlenir. Derideki yağlanma azaltılarak, iz oluşması ve tekrardan akne oluşması engellenir.

Leke Tedavisi

Uygulama sonrasında güneş dolayısıyla oluşan cilt lekeleri giderilir. Leke giderici ilaç tedavisi cilt altına enjekte edilerek, sivilce, yara ve yanık izlerinin tedavisi edilmesi sağlanır. Uygulamadan en verimli sonucu almak için kış mevsimi tercih edilmelidir.

Dermapen Uygulaması

Dermapen, klasik cilt bakım ürünleri ve uygulamalarının aksine cildin üst tabakasını soymadan, tamamiyle doğal yollar ile mikro kanal açma tekniği kullanılarak cildinize uyumlu vitamin ve minaraller aracılığıyla cildin onarılmasını sağlayan en etkili işlemdir. Cilt altına ulaşan minaraller ve C vitamini sayesinde cildin yeniden onarılması ve gençleşmesi sağlanır. Dermapen uygulamasının yapıldığı bölgede dokularınız canlanır ve yeni dokular gelişmeye başlar.

Medical Cilt Bakımı Uygulaması

  • Yüz temizleme işlemi, yüzünüzü arındırarak ve rahatlatarak cilt bakım uygulamasına hazırlayan bir işlemdir.
  • Yüz peelingi, cildinizi derinlemesine temizler, yeniler ve rahatlatır.
  • Buhar terapi, gözeneklerinizi açarak ve cildinizi yumuşatarak gözeneklerinizi siyah nokta ve yağlardan arındırmayı kolaylaştıran bir işlemdir.
  • Siyah nokta ve gözenek temizliği, siyah noktalar ve yağlar derinlemesine temizlenir.
  • Hassasiyet giderici yüksek frekans uygulaması
  • Cilde uygun hücre yenileyici, tazeleyici maske uygulaması

Yüz Mezoterapi Uygulaması

Yüz mezoterapi uygulaması, ciltteki kan dolaşımını hızlandırararak, cildin sarkmasını ve yaşlanmayı engeller. Cildin esnekliğini geri kazandırır. Cilt sağlıklı, genç ve parlak bir görünüme kavuşur.