• Thalia Güzellik Salonu'nda Cilt Bakımı ve 8 Aşamalı Yüz Gençleştirme

Thalia Güzellik Salonu'nda Cilt Bakımı ve 8 Aşamalı Yüz Gençleştirme

Thalia Güzellik Salonu'nda Cilt Bakımı ve 8 Aşamalı Yüz Gençleştirme için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

Thalia Güzellik Salonu'nda Cilt Bakımı ve 8 Aşamalı Yüz Gençleştirme

İlk aşamada cilt detoksu ve Mesopeel işlemi ile yüzünüz arındırılarak ve rahatlatilarak cilt bakım uygulamasına hazırlanır. Mesopeel, cildinizi derinlemesine temizler, yeniler ve rahatlatır.

İğnesiz Mezoterapi Uygulaması

İğnesiz mezoterapi uygulaması, yaşlanma karşıtı uygulamalar arasında en iyi sonuçları veren, ameliyatsız ve acısız bir uygulamadır. Ciltteki yağ tabasını yakar ve kan dolaşımını hızlandırır, böylece cildinizi yaşlanmaya karşı etkenlerden korur ve cildiniz daha sıkı ve güzel bir görünüm kazandırır..Mezoterapi uygulaması ayrıca cilde istediği nemi kazandırır ve vitamin takviyesi de yapar. Bu vitamin takviyesine kişinin cilt yapısı analiz edildikten sonra başlanır. Birçok uygulamada olduğu gibi mezoterapide de cilt tipi doğru işlemi uygulayabilmek açısından büyük önem taşır.  Gevşeklik ve sarkma, saç dökülmesi, güneş hasarı ve yüzde yaşlanma belirtisi gibi sorunlar ile mücadele ediyorsanız, medikal cilt bakımı uygulamamızı tercih edebilirsiniz.  İğnesiz mezoterapi uygulamarı somon DNA’sı ve hyaluronik asit desteği ile birlikte cildinize uygulanır. Somon DNA’sı ise hücreleri yenileyerek çatlak ve yara izlerine etki eder. Uygulandığı noktada kırışıklıkları azaltır. Deri sarkmalarını önler. Yaşlanan cildinizdeki düşen nem miktarını dengeler. Hyaluronik asit, vücudumuzda bulunan doğal bir asittir, cilt yaşlanmasını önleyen ve bağışıklık sistemini güçlendiren etkileri mevcuttur. Deri esnekliğini sağlar ve kırışıklık oluşmasına engel olur. Cildi nemlendirme gibi özellikleri de mevcuttur. Dolayısıyla hyaluronik asit eksikliğinde cilt nemini ve elaktikiyetini kaybederek yaşlanma belirtileri gösterir.

EGF / Kökhücre Uygulaması

Yaşlılık belirtilerini en aza indirmek için özel olarak geliştirilmiştir. Bu uygulama bağ dokusunun oluşumunu, hücre yenilenmesinii ve kollajen sentezini arttırır. Lifting uygulaması ile yüzünüze nazik bir biçimde mikro akım uygulanır, yaşlanan bölgede yeniden şekil gençleşmesi sağlanır. Lifting etkili maske sayesinde yüzünüzdeki sarkma gözle görülür şekilde girderilmesi sağlanır. Son olarak yüz yogası uygulaması ile kan dolaşımınızın hızlandırılması ve daha genç bir cilde sahip olmanız sağlanır.