• Thalia Güzellik Salonu'nda Ameliyatsız Yüz Germe ve Gıdı Toparlama

Thalia Güzellik Salonu'nda Ameliyatsız Yüz Germe ve Gıdı Toparlama fırsatın kaçırmayın. Güzellik fırsatları Bukupon.com'da...

Thalia Güzellik Salonu'nda Ameliyatsız Yüz Germe ve Gıdı Toparlama için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

Thalia Güzellik Salonu'nda Ameliyatsız Yüz Germe ve Gıdı Toparlama

Ultrasound teknolojisi ile ameliyatsız yüz germe ve gıdı toparlama uygulaması ile, ses dalgaları sayesinde sarkma ve kırışıklıklarınız yalnızca 1-2 seansta yok oluyor. Ultrasound’un cyrolifting ses dalgası teknolojisi ağrısız ve acısız bir uygulama ile 4.5 ile 5 mm derinliğindeki dokulara ulaşarak, yüzünüzdeki kolajen üretimini hızlandırır ve kırışıklarınızdan uzun süreli olarak kurtulmanızı sağlar. FDA onaylı ultrasound uygulaması yüzde yüz güvenilir ve ameliyatsız en etkili yöntemdir. 1 seans, uygulanan bölgeye göre 30 ile 60 dk arasında sürmektedir. İşlem sonrasında anında etkiyi görmekle birlikte asıl etkiyi uygulamayı takip eden 3 ile 6 ay arasında görürsünüz. Uygulama kolajen üretimini tetiklediğinden etkisi de uzun süreli olacaktır.