• Nish Güzellik Akademi'de Kirpik Perması - Makyaj Eğitimi - Özel Gün Makyajı - Kaş Kontürü - Eyeliner

Kirpik Perması - Makyaj Eğitimi - Özel Gün Makyajı - Kaş Kontürü ve daha birçok fırsatı kaçırmayın. İstanbul güzellik fırsatları Bukupon.com'da...

  • BuKupon 59 TL'den başlayan fiyatlar ile
  • Nish Güzellik Akademi'de Kirpik Perması - Makyaj Eğitimi - Özel Gün Makyajı - Kaş Kontürü - Eyeliner
  • Satışa sunulan indirimli biletlerin sayısı sınırlıdır.
  • Satın alacağınız bilet size hem SMS hem de mail aracılığıyla kupon kodu olarak iletilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur.
  • Satın alma işleminden sonra rezervasyon numarası sms ile iletilecektir.
  • Fırsattan, her kişi sadece 1 kez faydalanabilir.
  • Dilediğiniz kadar kupon satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • BuKupon 15 Şubat Cumartesi Tarihine kadar geçerlidir.

Yaz mevsimi gelmişken güzel ve bakımlı görünmek her kadının hakkı! Nish Güzellik Akademi'de Kirpik Perması - Makyaj Eğitimi - Özel Gün Makyajı - Kaş Kontürü - Eyeliner fırsatı için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

 

Nish Güzellik Akademi'de Kirpik Perması - Makyaj Eğitimi - Özel Gün Makyajı - Kaş Kontürü - Eyeliner

Kirpik Perması ve Kirpik Boyası

Etkileyici bakışlara mı sahip olmak istiyorsunuz? O zaman bu fırsat tam size göre! Kirpik perması kirpik boyunuza uygun bigudiler ile yapılan 45-50 dakika kadar süren ve kirpiğinizi dağınık görünümden kurtararak kıvrık görünmesini sağlayan uygulamanın adıdır. Bu işlemin uzman eller tarafından yapılması önemlidir. Belirli aşamalarla yapılan kirpik permasının en önemli ve ilk aşaması kirpik tipinizin doğru bir şekilde belirlenmesidir. Kirpik boyası da göz için yapılmış boyalarla kirpiğin boyanması işlemidir.

Kaş Kontürü, Dudak Kontürü ve Eyeliner

Nish Güzellik Akademi her kalıcı makyaj uygulamasında organik boyalar kullanarak hem sağlık hem de hijyen konusuna oldukça dikkat ediyor. Kalıcı makyaj her vücut tipine göre farklı olarak yapılır. Bunun analizi ve doğru yapılması içinde uzman eller tarafından yapılması önemlidir. Bu uygulama yapılırken organik boyalar iğne yardımıyla derinin altına işlenir ve bu sayede kadınların istediği güzelliğe kavuşması sağlanır.

Canlandırıcı Saç Mezopenterapisi

Hava koşulları, stres, mevsimsel ve duygusal değişiklikler saçlarımıza etki eder ve saçlarımız eski canlılığını yitirir. İşte saç mezopenterapisi saçın kaybettiği ve ihtiyacı olan vitaminleri tekrar kazandırmaya yönelik olarak saça bu vitamin ve minerallerin iğne ile enjekte edilmesine dayalı olan tekniktir. Bu yöntemden sonra saçlarınız daha dolgun, canlı ve güzel görünecektir ve saç kırılmalarınız önlenerek saçlarınız daha sağlıklı bir yapıya kavuşacaktır.

Profesyonel Makyaj Uygulaması

Makyajın doğru yapımı çok önemlidir. Kullanılan her ürün ve teknik yüz güzelliğinizi öne de çıkarabilir sizi daha kötü bir hale de getirebilir. Bu yüzden Nish Güzellik Akademi size profesyonellerin elinden en güzel görünümü vadediyor.