• Hebe Med Güzellik Salonu'da Kirpik Lifting - Kirpik Perması - İpek Kirpik

Kirpik Lifting - Kirpik Perması - İpek Kirpik fırsatlarını kaçırmayın! İstanbul güzellik fırsatları Bukupon.com'da...

  • BuKupon 129 TL'den başlayan fiyatlar ile
  • Hebe Med Güzellik Salonu'da Kirpik Lifting - Kirpik Perması - İpek Kirpik
  • Satışa sunulan indirimli biletlerin sayısı sınırlıdır.
  • Satın alacağınız bilet size hem SMS hem de mail aracılığıyla kupon kodu olarak iletilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur.
  • Satın alma işleminden sonra rezervasyon numarası sms ile iletilecektir.
  • Fırsattan, her kişi sadece 1 kez faydalanabilir.
  • Dilediğiniz kadar kupon satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • BuKupon 20 Şubat Perşembe Tarihine kadar geçerlidir.

Güzel ve bakımlı görünmek her kadının hakkı! Hebe Med Güzellik Salonu'da Kirpik Lifting - Kirpik Perması - İpek Kirpik fırsatı için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

 

Hebe Med Güzellik Salonu'da Kirpik Lifting - Kirpik Perması - İpek Kirpik

 

Kirpik Lifting

Kirpik lifting uygulaması, kirpiklerinize 2-3 ay süreyle kalıcı kıvrıklık ve kalkıklık kazandıran bir uygulamadır. Özellikle düz kirpikli hanımların sık tercih ettiği bu uygulama kirpik kıvırıcı ve rimel kullanmadan kirpiklerinize istediğiniz kıvrıklığı ve kalkıklığı sağlar. Uygulama esnasında kirpikleriniz tek tek ayrılarak solüsyon sürülür ve yaklaşık 45 dk sürer. Kirpiklerinize 2- 3 ay kalıcı kıvrıklık veren kirpik lifting uygulamasının, kirpiklerinize ve gözünüze hiçbir zararı yoktur.

 

Kirpik Perması

Etkileyici bakışlara mı sahip olmak istiyorsunuz? O zaman bu fırsat tam size göre! Kirpik perması kirpik boyunuza uygun bigudiler ile yapılan 45-50 dakika kadar süren ve kirpiğinizi dağınık görünümden kurtararak kıvrık görünmesini sağlayan uygulamanın adıdır. Bu işlemin uzman eller tarafından yapılması önemlidir. Belirli aşamalarla yapılan kirpik permasının en önemli ve ilk aşaması kirpik tipinizin doğru bir şekilde belirlenmesidir.

 

İpek Kirpik

Adından da anlaşılacağı üzere ipek adı verilen maddeden üretilmiştir, bu sebeple tamamiyle doğal, hafif ve göz kapağına ağırlık yapmayan bir yapıya sahiptir. Ayrıca takma kirpik gibi kirpik dibine takılmayıp, kirpiklerin ucuna tek tek eklendiğinden kirpik diplerinin hava almasına da engel olmaz. Böylelikle kendi kirpiğiniz de zarar görmez ve canlılığını yitirmez. Göz çevreniz ve kirpik diplerinize asla zarar vermeyen bir uygulamadır. İpek kirpik uygulaması profesyonel ekipler tarafından özenle yapılmakta ve yaklaşık olarak 1,5 saat sürmektedir. 90 gün boyunca rahatlıkla  ve memnuniyetle kullanabilirsiniz.