• Hebe Med Güzellik Salonu'da Cilt Bakımı - Kimyasal Peeling - Lazer Epilasyon - Venüs Freeze ile Lifting

Cilt Bakımı - Kimyasal Peeling - Lazer Epilasyon - Venüs Freeze ile Lifting fırsatlarını kaçırmayın. İstanbul güzellik fırsatları Bukupon.com'da...

  • BuKupon 99 TL'den başlayan fiyatlar ile
  • Hebe Med Güzellik Salonu'da Cilt Bakımı - Kimyasal Peeling - Lazer Epilasyon - Venüs Freeze ile Lifting
  • Satışa sunulan indirimli biletlerin sayısı sınırlıdır.
  • Satın alacağınız bilet size hem SMS hem de mail aracılığıyla kupon kodu olarak iletilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur.
  • Satın alma işleminden sonra rezervasyon numarası sms ile iletilecektir.
  • Fırsattan, her kişi sadece 1 kez faydalanabilir.
  • Dilediğiniz kadar kupon satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • BuKupon 20 Ağustos Perşembe Tarihine kadar geçerlidir.

Hebe Med Güzellik Salonu'da Cilt Bakımı - Kimyasal Peeling - Lazer Epilasyon - Venüs Freeze ile Lifting fırsatı için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

 

Hebe Med Güzellik Salonu'da Cilt Bakımı - Kimyasal Peeling - Lazer Epilasyon - Venüs Freeze ile Lifting

 

Profesyonel Cilt Bakımı

- Yüz temizleme işlemi, yüzünüzü arındırarak ve rahatlatarak cilt bakım uygulamasına hazırlayan bir işlemdir.

- Yüz peelingi, cildinizi derinlemesine temizler, yeniler ve rahatlatır.

- Buhar terapi, gözeneklerinizi açarak ve cildinizi yumuşatarak gözeneklerinizi siyah nokta ve yağlardan arındırmayı kolaylaştıran bir işlemdir.

- Siyah nokta ve gözenek temizliği, siyah noktalar ve yağlar derinlemesine temizlenir. Cilt ölü deriden arındırılır.

- Cildin tonik ile arındırılması

- Cilt tipine uygun tazeleyici maske uygulaması

- Nemlendirici bakım

 

Venüs Freeze (Radyofrekans) ile Lifting (Gençleştirme) Uygulaması

Radyofrekans uygulaması, cildin kolajen yapısındaki değişikliğe bağlı olarak oluşan ciltteki sarkmalar ve çizgileri ısı tedavisi ile sıkılaştıran uygulamanın adıdır. Yüz bölgesine ameliyat gerektirmeden bir cihaz yardımıyla yapılan, o bölgede oluşabilecek tüm sarkmaları sıkılaştıran ve oluşmasını azaltan yöntemin adıdır. Özellikle çene bölgesinde oluşabilecek sarkmalarda V lifting etkisi yarattığı için başarılı yöntemlerden biridir.

 

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulaması, istenmeyen tüylerin lazer ışınları yolu ile kalıcı ve sağlıklı bir şekilde yok edilmesi işlemidir. Ergenlik döneminden itibaren her yaştaki bireye uygulanabilen işlem, cildinize herhangi bir zarar vermeden yalnızca kıl kökünüzü hedef alır, düzenli birkaç seans sonrasında (kıl yoğunluğu ve kalınlığına göre) ortalama 5 ile 9 seans arasında yüzde 90 oranında azalma görülür. Lazer epilasyon işlemi sırasında sinek ısırığı kadar acı hissedebilirsiniz, sonrasında acı hissi yaşamaz ve gündelik yaşamınıza hemen geri dönebilirsiniz. Lazer epilasyon uygulamasından 1 ay önce ağda, epilatör, cımbız gibi kılı kökünden alan işlemlerin uygulanması durdurulmalıdır. İlk seanslarda ortama 1 ile 2 ay arasında lazer epilasyon işlemi uygulanmalıdır, sonraki aylarda seans aralıkları artabilir. İşlem sonrasında ciltte hafif kızarıklık görülebilir, yarım saat içinde cildiniz normale dönecek ve herhangi bir leke kalmayacaktır. Lazer epilasyon işlemi sonrasında ilk 24 saat içinde bölgeye çok sıcak sun değmemesi ve epilasyon yapılan bölge güneşe çıkacak ise güneş kremi sürülmelidir, uygulamadan sonraki 3 gün içersinde bölgedeki kıllar kendiliğinden kolayca dökülecektir.