• Küçük Hayaller Festivali

Göktürk’ün ilk çocuk festivali olan Küçük Hayaller Festivali’ni 21-22 Eylül Aden Park'ta! İndirimli festival biletleri BuKupon.com'da...

Intown Dergisi, Göktürk’ün ilk çocuk festivali olan Küçük Hayaller Festivali’ni 21-22 Eylül 2019 tarihlerinde Aden Park Göktürk’te gerçekleştirecek.

"Her şey küçük bir hayal ile başladı. Doğanın gücünü hayal dünyası ile birleştirip hayal et, yarat ve gerçekleştir mottosu ile yola çıktık. Çocuklara, aileleri ile birlikte hayallerinin hafta sonunu yaşatmayı hayal ettik” düşüncesiyle yola çıkılan bu etkinlikte doğal yaşam etkinlikleri, yaratıcı çocuk atölyeleri, sahne performansları, söyleşiler,  doğal yaşam ve sanat  etkinlikleri, aile ve çocuk atölyeleri, eğlenceli yemekler, oyun alanları ve alışveriş yapmak için çeşitli standlar yer almaktadır.

Lego’nun kuracağı Lego, Duplo, Lego Friends, Lego City, Lego Ninjago atölyelerinin yanı sıra Küçük Şefler Atölyesi, Pony Atölyesi, Robotik Kodlama Atölyesi, Peynir Yapım Atölyesi, Akıl Oyunları, Deney Atölyesi, Ekolojik Atölye, Futbol ve Basketbol Yarışmaları, Survivor Çocuk ile 50’nin üstünde ücretsiz atölyenin olacağı festivalde çocuklar, doğa ile yaratıcılığın keyfini sürecek.

Kayahan’ın kızı Beste Açar ve oğlu Rüzgar Haravon’un ilk kez şarkı söyleyeceği  Küçük Hayaller Festivali’nde Tan Sağtürk Akademi Müzik Atölyesi Performansı, Uzman Anne & Bebek Koçu Sevim Kuruçay Çam, Umut & Sevilay Oğuz ile Anne-Baba Çatışmaları, Ece Aydemir ile Anne ve Bebek Dansı, Çocuk Diskosu, Jimnastik ve Balon Şovlar gibi birbirinden farklı ve ilgi çekici içerikler bulunmaktadır.

#cocukdogadaguzel temasıyla hayata geçirilecek festivalde, ilgi çekici deneyimler yaşamak, kaliteli vakit geçirmek, doğal yaşamın tadını çıkarmak isteyen, hayal kurmayı seven, 0-13 yaş arası tüm çocukları aileleri ile birlikte bekliyoruz.

 

30%
23 Şubat Pazar - 21:00
Ölü'n Bizi Ayırana Dek Oyunu
  • Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
  • Son 99 Kupon

89,75 TL62,90 TL

17%
12 Nisan Pazar - 20:00
Patron - Ati242 Konseri
  • Hayal Kahvesi Atakent
  • Son 99 Kupon

57,50 TL47,50 TL

50%
22 Şubat, 29 Şubat
Bi'stand Up Gecesi
  • Beyoğlu, Taksim
  • Son 99 Kupon

50,00 TL25,00 TL