• Danilo Zanna ile İtalyan İşi Komedi

Danilo Zanna ile İtalyan İşi Komedi, 1 Nisan'da Trump Sahne'de! İstanbul tiyatro biletleri BuKupon.com'da...

Danilo Zanna, 1 Nisan Çarşamba akşamı Trump Sahne'de İstanbullu sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak olmak için indirimli Danilo Zanna ile İtalyan İşi Komedi biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Danilo Zanna ile İtalyan İşi Komedi

Televizyon ekranlarında izlenme rekoru kıran “MasterChef”in jüri üyelerinden Danilo Zanna, hayranlarıyla tiyatro sahnesinde buluşmak için hazırlanıyor...

Her zaman Türkçesi ve sempatik tavırları ile dikkatleri çeken Danilo Zanna aynı zamanda enerjisi ile de yarışmaya renk katmaya devam ediyor. 

Danilo Zanna, Toskana İtalya’da dünyaya geliyor ve aşçılığı ailesinden devralarak mesleğe başlıyor. Belirli bir yaşa gelene kadar yalnızca İtalyan mutfağı ile ilgilenen Zanna, amcasının hastalanması ile beraber bir süre Londra’da kalıyor ve farklı bir mutfak ile tanışma şansı yakalıyor. Haftasonu için tatile İstanbul’a geldiği sırada eşine Cihangir’de aşık olduğunu söyleyen Danilo Zanna iki yılın sonunda eşi Tuğçe Demirbilek ile evleniyor.

Eşi ile beraber Türkiye’de yaşama kararı veren Danilo Zanna, İtalyan ve Türk Mutfağından oluşan bir restoran açıyor. TV ekranlarına çıkmaya başlaması ile tanınan Danilo Zanna, “İtalyan İşi”, “Elin Oğlu” gibi programların yanısıra ve Gupse Özay ın “Görümce” isimli sinema filmininde ardından  son olarak MasterChef yarışmasında jüri üyesi olması ile popülerliğini arttırarak her birimizin kalbini kazanıyor. 

İçten, sempatik davranışları ve Türk insanının sıcaklığını her seferinde ortaya çıkaran İtalyan Şef Danilo Zanna bizden biri gibi. “Danilo ile Mutlu Tarifler” isimli bir yemek kitabı olan, televizyondaki başarısını tiyatroya taşımak için hazırlanan sempatik İtalyan, Türkiye’de yaşadığı deneyimleri, başından geçen hatıraları interaktif şekilde, Türkiye turnesinde hayranlarıyla paylaşarak, keyifli dakikalar yaşatacak.

41%
23 Temmuz Perşembe - 20:30
A-Normal Oyunu
  • Profilo Kültür Merkezi
  • Son 99 Kupon

76,00 TL45,00 TL

50%
04 Ekim Pazar - 20:00
Pera Konseri 1 Alana 1 Bedava
  • Volkswagen Arena
  • Son 99 Kupon

118,00 TL59,00 TL