• Klinik Kozmetik'te Gençleştirme Uygulamaları

Klinik Kozmetik'te tek seans kol altı lazer hediyeli cilt gençleştirme uygulamaları ile indirimli güzellik fırsatları BuKupon.com'da....

Klinik Kozmetik'te Gençleştirme Uygulamaları

Lifting Uygulaması

Yüz yaşlanmasında temel problem cilt dahil olmak üzere kaşlar, yanaklar,boyun gibi tüm yumuşak dokuların yerçekimi ile aşağı doğru sarkmasıdır.
Cilt bizi dış etkenlere karşı koruyan doğal bir örtümüzdür, aşırı stres gibi sebeplerden dış etkenlere karşı farklı tepkiler gösterir. Cildimiz kendisini yenileyemezse parlaklığını, canlılığını kaybeder.yüz çizgileri derinleşir, cildimiz yorgun ve donuk bir hal alır. Lifting bakımında amaç hücre yenilenmesini teşvik etmek, cildin yaşlılık nedenlerine karşı koymak, hücre savunmasını arttırmak, hücre yenilenmesini arttırmak, cildin kolejen yapısını korumak ve elastin sentezini artırmak, lenf sistemini uyarmak, kırışıklıkları görünür şekilde azaltmak, cilt metabolizmasını hızlandırmak, cildin gerginlik ve esnekliğini arttırmak, cilde canlılık sağlamaktır.


Yüz germe için salonumuzda son teknoloji ürünü bir cihaz kullanmaktayız.
Bu cihaz yardımı ile ağız, çene, boyun, yanaklar, göz çevresi ve alın bölümündeki ana kas gurupları egzersiz etkisi ileçalıştırılarak yüze yaşlı ve yorgun ifade veren tüm sarkmış dokuların toparlanması sağlanır.