• Yıldız Tilbe Konseri

Türkiye'nin sayılı besteci ve şarkı sözü yazarlarından Yıldız Tilbe, 16 Eylül'de İzmir Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu'nda! İzmir konser biletleri BuKupon.com'da...

Yıldız Tilbe, 16 Eylül Pazartesi akşamı İzmir Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu'nda İzmirli sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak olmak için Yıldız Tilbe Konseri biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

 

Yıldız Tilbe Konseri

1966 yılında İzmir'de doğan Yıldız Tilbe, liseyi yarıda bırakıp evlendikten sonra geçimini sağlamak için düğün salonlarında şarkı söyleyerek kariyerine başlamıştır. Bir gece sahne aldığında Sezen Aksu ile tanışmasıyla hayatının dönüm noktasını yaşamış ve İstanbul'a gelerek Sezen Aksu'nın vokalistliğini yapmıştır.

İstanbul'da bir süre sahne aldıktan sonra Aydın Oskay ile çalışarak hepimizin gönüllerinde taht kuran "Delikanlım" isimli şaarkısıyla piyasaya iddialı bir giriş yapmıştır. İlk klibini de Cenk Torun ile bu şarkıya çekmiştir. Yaşadığı her kötü olaydan bir ders çıkarttığını ve müzikle ilgili olan her şeyin kendisine büyük mutluluk verdiğini söyleyen Yıldız, hedefinin ileride de işini iyi yapan bir sanatçı olmak olduğunu ve ömrünün yettiği yere kadar da müzik yapacağını belirtiyor. Tarkan ve Deniz Seki gibi pek çok ünlü şarkıcıya şarkı sözleri veren Tilbe, müzik piyasasının üst sıralarında olmasına rağmen, bir şekilde "farklı" durmayı başararak kendine özgü bir yer ve denge tutturmuş durumda.

30%
27 Ekim Pazar - 19:30
Suç ve Ceza Oyunu 1 Alana 1 Bedava
  • Tiyatro 35 Sahne Sanatları Atölyesi
  • Son 99 Kupon

100,00 TL70,00 TL

25%
08 Kasım Cuma - 20:30
Metin Uca - Bunu Mu Demek İstedim? Oyunu
  • İsmet İnönü Sanat Merkezi
  • Son 99 Kupon

60,00 TL45,00 TL