• Pentagram Konseri

25 yılı geride bırakan Pentagram, 18 Ekim'de Hangout Performance Hall sahnesinde. İzmir konser biletleri BuKupon.com'da!

Pentagram Konseri

Türkiye'nin sevilen rock müzik grubu Pentagram İzmir'de sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak! Bu gecede yerini almak için Pentagram konseri biletlerini BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz...

Açılış grubu olarak Serenity sahne alacaktır.

 

Pentagram

Hakan Utangaç (gitar) ve Cenk Ünnü (davul) tarafından 1987’de kurulan rock grubu Pentagram, aynı yıl Tarkan Gözübüyük’ün (bas gitar) katılmasıyla çekirdek kadrosunu oluşturdu. İstanbul, İzmir ve ankara gibi büyük şehirlerde verdiği konserlerle dikkat çeken grup,1990 yılında ilk albümünü yayınladı ve ulusay yayınlarda yerini aldı. Kısa sürede ülkemizin heavy metal starzının sembolü haline gelen Pentagram, 1996 yılında Anatolia ve Popçular dışarı konser albümlerini yayınlayarak oldukça ses getirdi.

Sonisphere, Wacken ve Rock’n Coke gibi uluslararası festivallere katıldı ve Judas Priest, Whitesnake, Accept, Manowar, Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Queensryche, Guns N’ Roses, Alice in Chains ve Rammstein gibi dünyaca ünlü gruplarla birlikte sahne alma imkanı buldu. 2017 yılı Mart ayında Sony Music etiketiyle 30. Yıl Akustik albümü yayınlandı. Albümde yolu Pentagram’dan geçen herkes yer aldı. Albümden “Sonsuz” şarkısı yayınlandı.

50%
05 Ağustos Çarşamba - 14:00
RapCore
  • İzmir Arena
  • Son 99 Kupon

138,00 TL69,00 TL

6%
09 Ağustos Pazar - 14:00
Gençlik Karnavalı İzmir
  • Urla Deniz Yıldızı Plajı
  • Kombine ve Kamp Seçeneği de Mevcut
  • Son 99 Kupon

170,00 TL160,00 TL