• Rafael Cerato

Rafael Cerato, 9 Kasım'da Hangout Cure'da! İzmir etkinlik biletleri BuKupon'da...

Rafael Cerato, 9 Kasım Cumartesi akşamı Hangout Cure sahnesinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak olmak için Rafael Cerato biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

 

Rafael Cerato

Melodic House'tan Techno'ya kadar, benzeri olmayan tarzıyla, 2017 yılının sonuna gelmeden yaptığı prodüksiyonlar, Diynamic, Stil vor Talent gibi büyük labellardan gördüğü destek ve sahnedeki yüksek enerjisiyle sergilediği bir çok performans ile kendini kanıtlayan Rafael Cerato 9 Kasım gecesi Hangout Cure kabininde olacak.

Açılış Yapacak DJ 'Serj' ;
Frndzz Academy Türkiye şampiyonu Serj, Ibiza ve Amsterdam tecrübelerini setlerine yansıtmasıyla tanınıyor. 10 senedir birçok club, festival ve radyoda çalan tecrübeli Dj Artbat, David Mayer, Lunar Plane, Dizharmonia, Sam Shure gibi ünlü djlerle ayni sahneyi paylaşmıştır. Bu yaz piyasaya çıkan Chiktra isimli ilk parçası hayranları ve meslektaşlarının beğenisini toplamıştır.

After'da Mikki Vargas ;
Almanya'da doğup büyüyen, uzun zamandır private partylerde ve kendi oluşumu Epiphyse ile birlikte birçok etkinlikte set başında olan Mikki Vargas, bize tekno başkentinin müziklerini tanıtacak. Kozmik-melodik sesleriyle ve sert basslarla özgürlüğünü taşıyan soundları, kendine has tarzıyla harmanlayıp muhteşem bir müzik deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

50%
05 Ağustos Çarşamba - 14:00
RapCore
  • İzmir Arena
  • Son 99 Kupon

138,00 TL69,00 TL

11%
26 Eylül Cumartesi - 18:00
Ezhel Konseri
  • İzmir Arena
  • Son 99 Kupon

89,50 TL80,00 TL