• Jay Jay Johanson & Cem Adrian Konseri

Kendi tarzlarıyla alanlarında üstün başarılar yakalamış olan Jay Jay Johanson ve Cem Adrian 9 Ağustos Akşamı Musicorium Alaçatı'da! Alaçatı Musicorium konser biletleri Bukupon.com'da...

Kendi tarzlarıyla alanlarında üstün başarılar yakalamış olan Jay Jay Johanson ve Cem Adrian 9 Ağustos akşamı Musicorium Alaçatı'da İzmirli sevenleriyle buluşacak. İndirimli konser biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Jay Jay Johanson & Cem Adrian Konseri

Cem Adrian, 1980 yılında Edirne'de doğdu. Asıl adı Cem Filiz'dir. Ortaokul zamanlarında müzikle ilgilenmeye ve ilk bestelerini yapmaya başladı. 12 yaşında Edirne'de radyoculuk yapmaya başladı. 6 yıl boyunca radyoculuğa devam ederken bir yandan da fotoğrafçılık ve tiyatro eğitimi aldı. Ayrıca bu süre boyunca kendisine ait olan yaklaşık 250 şarkıyı radyonun stüdyosunda kaydetti. 

Ardından müzik piyasasında şansını denemek için İstanbul'a geldi. 2004 yılında "Ben Bu Şarkıyı Sana yazdım" isimli ilk albümünü piyasaya sürdü. 2006 yılında çıkardığı ikinci albümün de adını taşıyan "Aşk Bu Gece Şehri Terk Eti" şarkısında 134 kanaldan vokal kaydı yaparak hiç enstrüman kullanmadı.