• Mark Eliyahu & Sena Şener Konseri
  • Mark Eliyahu & Sena Şener Konseri

Eşsiz kamança performansıyla Mark Eliyahu, kadife sesiyle Sena Şener, Musicorium Alaçatı'da! Alaçatı Musicorium konser biletleri Bukupon.com'da...

Mark Eliyahu ve Sena Şener'in aynı sahneyi paylaşacağı bu eşsiz konserde yerinizi almak için indirimli konser biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Mark Eliyahu & Sena Şener Konseri

Daha çok küçük yaşlarda müzsiyen babası Piris Eliyahu tarafından müziğe karşı ilgisi ve yeteneği keşfedilen Mark Eliyahu, Ankaralı sevenleriyle 26 HAziran akşamı buluşuyor. Mark Eliyahu konseri indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Genç yaşta babası ile sahnede yer almanın hayaliyle sanatını günümüze kadar getiren Mark Eliyahu, Türk, Arap ve İran ezgileriyle müziğini harmanlıyor ve bizlere sunuyor.

Ortadoğu ve Balkanların ruhunu, gözyaşını, sevincini vurmalı ve yaylıların uyumunda hissettiğiniz müziğiyle dikkat çeken Mark Eliyahu, ünlü besteci ve kompotizor Piris Eliyahu'nun oğlu. Doğal olarak müzik onun için bir yaşam biçimi. Müzikle nefes alınan bir ortamda büyüyen, müzikolog, besteci ve tar sanatçısı babasından aldığı mirasla yola koyulan Mark Eliyahu, kemanda aradığını bulamayıp Türk, İran ve Azeri müziğine yöneldi. İrlandalı-Yunan Ross Dally ve Bakülü müzisyen Adalat Vazirov'ın öğrencisi oldu.

1999 yılında İsrail'e yerleşen sanatçı, babası ile birlikte " The Spirit of the East" albümünü yayınlayarak babası ile birlikte türnelere katıldı. Flarmoni Orkestrası ile birlikte Nobel Ödülü gecesinde sahne aldığında adeta dinleyicilerin kulaklarının pası silindi. Daha bir çok dünya festivallerinde yer alarak dineyicilerine keyifli dakikalar yaşatan Mark Eliyahu, 13 Temmuz akşamı Sena Şener ile aynı sahneyi paylaşacak.

Henüz 9 yaşındayken gitarla tanışan Sena Şener, 11 yaşında iken İngilizce söz yazarak şarkılar söylemeye başlamıştır. 15 yaşında Soundcloud üzerinden söz ve müziğini kendi yazdığı ve kendi seslendirdiği şarkılarını dinleyiciler ile paylaşmış ve büyük ilgi toplamıştır.

 

37%
09 Kasım, 10 Kasım
Hipokrat Oyunu
  • Konak, Konak
  • Son 99 Kupon

79,00 TL50,00 TL

39%
09 Kasım, 10 Kasım
Tak Tak Takıntı Oyunu
  • Bostanlı, Konak AKM
  • Son 99 Kupon

90,50 TL55,00 TL

Son Gün
37%
20 Ekim Pazar - 20:00
Boğaziçi Caz Korosu
  • Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
  • Son 99 Kupon

79,00 TL50,00 TL